Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Školní sport - archív 2008/2009

3. Sada fotek z LVVZ

3. Sada fotek z LVVZ

Vloženo: 19. března 2009

Zobrazeno: 3955×

Přidána další sada fotek z pobytu v Harrachově. Fotky zachycují výlet na běžkách. Turistický výlet na Mumlavské vodopády a volbu nejkrásnejšího chlapce kurzu.
2. kolo miniházené

2. kolo miniházené

Vloženo: 14. října 2008

Zobrazeno: 3684×

13. října proběhlo 2. kolo městské soutěže v miniházené. Máme radost, protože opět byli naši chlapci nejlepší. K úspěchu jim pogratuloval také pan ředitel, když mu chlapci předávali diplom za 1. místo.
Zátopkovy štafety

Zátopkovy štafety

Vloženo: 19. září 2008

Zobrazeno: 3593×

Ve dnech 16. a 17. září pořádala naše škola již 17. ročník Zátopkových štafet. Počasí bylo sice chladné, ale oproti minulému roku alespoň nepršelo.
Vybíjená chlapců a dívek

Vybíjená chlapců a dívek

Vloženo: 29. dubna 2009

Zobrazeno: 5590×

V pondělí a ve středu se konalo okresní kolo vybíjené. V pondělí své síly porovnávaly dívky, ve středu chlapci. Po dnešním dnu se ukázalo, že naším úspěšnějším týmem budou dívky, které skončily třetí. Chlapci souboj o třetí příčku prohráli a skončili na nepopulárním čtvrtém místě.
První fotky z LVVZ

První fotky z LVVZ

Vloženo: 15. března 2009

Zobrazeno: 3563×

První pozdrav z Harrachova zasíla 7.A a 7.B. Fotky z prvních dvou dnů pobytu.
Poslední fotky z LVVZ

Poslední fotky z LVVZ

Vloženo: 20. března 2009

Zobrazeno: 3756×

Poslední pozdrav z Harrachova. Fotky z karnevalu a závěrečného vyhlášení.
Pohár rozhlasu - mladší žáci - Krajské kolo

Pohár rozhlasu - mladší žáci - Krajské kolo

Vloženo: 3. června 2009

Zobrazeno: 5560×

V úterý vyšlo ideálně počasí na atletické závody ve Staré Boleslavi. Naši mladší žáci zde reprezentovali ve své kategorii kutnohorský okres  . Chlapcům se bohužel nedařilo tak jako v Čáslavi a výkony ze skoku dalekého a vysokého bohužel nezopakovali.
Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Vloženo: 26. května 2009

Zobrazeno: 5499×

V dnešním úmorném vedru podali naši reprezentanti skvělé výkony a postoupili do krajského kola do Staré Boleslavi. Školu reprezentovali: Kareš, Daněk, Jestříbek, Míča, Neprášek, Bříza, Pešout, Vele, Adam, Šváb, Čejka. Gratulujeme
O pohár hejtmana

O pohár hejtmana

Vloženo: 13. listopadu 2008

Zobrazeno: 3565×

Žáci I. stupně a 6. tříd se zúčastnili dalšího florbalového turnaje. Tentokrát obsadili 2. místo, když podlehli pouze vítězné ZŠ Vrdy. Gratulujeme k úspěchu.
Okresní kolo ve florbale chlapců

Okresní kolo ve florbale chlapců

Vloženo: 24. března 2009

Zobrazeno: 3431×

Pondělní dopoledne bylo zasvěceno nejlepším okresním týmům ve florbale chlapců. Všechna klání byla odehrána ve sportovní hale BIOS. Mezi nejlepších pět týmů, kromě nás postoupila družstva - ZŠ TGM Kutná Hora, ZŠ Zruč, ZŠ Sadová Čáslav a ZŠ Masarykova Čáslav.
Městské hry 3. olympiáda dětí a mládeže

Městské hry 3. olympiáda dětí a mládeže

Vloženo: 28. srpna 2008

Zobrazeno: 3674×

Od 12. do 20. června žila Kutná Hora vlastními Olympijskými hrami, které se konaly na několika spotovištích.
Městké kolo ve florbale dívek

Městké kolo ve florbale dívek

Vloženo: 8. dubna 2009

Zobrazeno: 3857×

Po soutěžích chlapců, se konala i soutěž dívek. Zde jsme sice nebyli tolik úspěšní, ale rozhodně se posbírala spousta cenných zkušeností. Tahouny týmu byly Vistrová a brankářka Králová.
Městké kolo ve florbale

Městké kolo ve florbale

Vloženo: 13. března 2009

Zobrazeno: 2971×

Tento čtvrtek, to jest 12.3., byl zarezervován městskému kole ve florbale. Ve sportovní hale BIOS se sešla kromě nás, družstva ZŠ Malešov, ZŠ Kamenná stezka a Církevního gymnázia. Hrací doba byla 2x 15 minut a celý turnaj perfektně odřídili bratři Bochníčkové.
Městké kolo v basketbale

Městké kolo v basketbale

Vloženo: 31. března 2009

Zobrazeno: 3326×

31.3. pořádala naše škola městské kolo v basketbale. Kromě nás se zúčastnily ZŠ ŽIŽKOV, ZŠ KAMENNÁ STEZKA, ZŠ UHLÍŘSKÉ JANOVICE a GYMNÁZIUM JIŘÍHO ORTENA. Celý turnaj vyhrála s přehledem ZŠ Žižkov, která neměla konkurenci. Naši borci po velkém boji podlehli nejen ZŠ Žižkov, ale i Uhlířským Janovicím a skončili třetí.
McDonald´s Cup

McDonald´s Cup

Vloženo: 12. května 2009

Zobrazeno: 5413×

Úterní dopoledne ovládly umělou trávu na Žižkově naše malé naděje. Konal se zde již 12. ročník McDonald´s Cupu, což je malá kopaná pro fotbalisty z 1. stupně. Síly mezi sebou změřili: ZŠ Kamenná Stezka, ZŠ Žižkov, ZŠ TGM, ZŠ Malešov a my.
Liga házené

Liga házené

Vloženo: 27. března 2009

Zobrazeno: 3038×

V pátek 27. března se naši žáci zúčastnili již 4. kola malé ligy v házené, kterou pro kutnohorské školy připravil místní oddíl. Naši reprezentanti vedou tuto soutěž s přehledem a také dnes si odnesli vítězství. Gratulujeme a děkujeme.
Kutnohorská školní liga v miniházené

Kutnohorská školní liga v miniházené

Vloženo: 29. září 2008

Zobrazeno: 3647×

V pondělí 22. září proběhl na hřišti oddílu házené první z řady připravovaných turnajů v miniházené. V tomto turnaji změřily své síly týmy složené ze žáků I. stupně. Našim se pod vedením Mgr. Marie Blahníkové dařilo, 2x zvítězili a jednou remizovali a stáli tak pomyslně na nejvyšším stupínku. Jako bonus musíme ještě dodat, že nejlepším brankářem byl vyhlášen Daniel Berka a nejlepším hráčem Matěj Míča, oba z naší školy. Gratulujeme!
Krajské kolo ve florbale

Krajské kolo ve florbale

Vloženo: 26. března 2009

Zobrazeno: 6479×

Další velké vítězství

Ve čtvrtek 26.3. v Čelákovicích se konalo krajské kolo ve florbale, kterého se zúčastnilo deset nejlepších celků Středočeského kraje. Naše škola nechyběla, již třetí rok po sobě. A opět jsme se neztratili a Kutné Hoře nedělali ostudu. Do skupiny nám byli nalosováni tito soupeři: ZŠ Rakovník, ZŠ Mladá Boleslav, ZŠ Čelákovice a ZŠ Průhonice.
Krajské kolo přespolního běhu

Krajské kolo přespolního běhu

Vloženo: 16. října 2008

Zobrazeno: 3280×

Po úspěchu v okresním kole se chlapci ze čtvrtých a pátých tříd zúčastnili 16. října 2008 krajského kola v přespolním běhu, které se konalo na našem okrese v Žehušicích. V opravdu podzimním počasí obsadili 4. místo.
Házená

Házená

Vloženo: 24. dubna 2009

Zobrazeno: 4395×

Ve čtvrtek 23.dubna proběhl ve sportovní hale BIOS pátý ze série turnajů KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené. Turnaj byl herně hodně vyrovnaný. Přesto náš tým slavil úspěch a vyhrál. Těžili jsme z vyrovnanosti kádru i kombinační hry, v brance zachytal velmi dobře Dan Berka a v poli se o většinu branek postarala dvojice Míča - Jelínek. Celkově vedeme ligu - z doposud 15 odehraných utkání jsme neprohráli - 10 vítězství, 5 remíz . Hráčům gratulujeme a děkujeme!