Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Vloženo: 28. dubna 2009

Zobrazeno: 6117×

Dnešní slunečné a větrné úterý naše škola pořádala první kolo Coca - Cola Cupu. Což je klasická kopaná pro chlapce z druhého stupně. Kromě naší školy se zúčastnily ještě: ZŠ Žižkov, ZŠ Kamenná Stezka a ZŠ Kostelec nad Černými Lesy.

ZŠ Jana Palacha – ZŠ Kamenná stezka          6 - 0

Naše škola nastoupila v tomto zápase v pomalém tempu, ale přesto soupeře k ničemu nepustila.

Přihrávky se nám ze začátku moc nedařily, ale postupem času jsme se dostávali do tempa, ve kterém jsme dohráli zbytek zápasu. A vyhráli jsme 6:0. V tomto utkání byl nejvíce vidět  Filip Navrátil, který si na své konto připsal Hattrick!!!

Branky: 3x Navrátil, 1x Koubek, 1x Antoš, 1x Filo

ZŠ Jana Palacha – ZŠ Kostelec n. Černými Lesy   1- 0

První poločas proběhl bez branek náš tým hrál velice aktivně, hlavně náš gólman Vlastimil Táborský odvedl skvělou práci ve své brance.V druhém poločase se náš tým probojoval do pěkných šancí jedna akce střídala druhou.Velice dobrou práci odváděla celá obrana a v útoku trio Pudil, Bláha a Koubek.V zápase se objevilo hodně osobních soubojů. Jediný gól zápasu zařídil Lukáš Koubek.

Branka: 1x Koubek

ZŠ Jana Palacha - ZŠ Žižkov               1 - 2

V zápase se rozhodovalo o postupujícím do další fáze. Utkání mělo dobrou úroveň, které rozhodla velká chyba na začátku prvního poločasu. Kdy si naše obrana nerozuměla před velkým vápnem a soupeř ji nekompromisně potrestal.

A když soupeř poté krásně prostřelil Táborského zdále se být rozhodnuto.

V druhém poločase jsme ale nesložili zbraně a zásluhou krásné střely Horváta jsme zápas zdramatizovali. Bohužel, už na vyrovnání jsme nedosáhli.

Branka: 1x Horvát

Naše škola se umístila na druhém místě a do dalších bojů nepostoupila.

Školu reprezentovali: Táborský, Horvát, Kareš, Fitzbauer, Navrátil, Vobořil, Pacák, Koubek, Filo, Máslo, Pudil, Bláha, Antoš, Jestříbek.