Školní sport - archív 2008/2009

Atletický trojboj

Vloženo: 9. června 2009

Zobrazeno: 6068×

V úterý 9.6. proběhl v Čáslavi další závod v atletice. Tentokrát mezi sebou zápolili žáci 1. - 5. tříd ve třech disciplínách a štafetě.
Pohár rozhlasu - mladší žáci - Krajské kolo

Vloženo: 3. června 2009

Zobrazeno: 5539×

V úterý vyšlo ideálně počasí na atletické závody ve Staré Boleslavi. Naši mladší žáci zde reprezentovali ve své kategorii kutnohorský okres  . Chlapcům se bohužel nedařilo tak jako v Čáslavi a výkony ze skoku dalekého a vysokého bohužel nezopakovali.
Florbal - O pohár starosty města Kutné Hory

Zobrazeno: 5924×

Minulý a tento týden absolvovali mladší i starší žáci kvalifikaci na finále o pohár starosty. Oběma kategoriím se dařilo a postoupili do úterního finále, kde bude předávat pohár starosta města. Oba turnaje výborně zachytali brankáři Fitzbauer a Neprášek.
Pohár rozhlasu - mladší žáci

Vloženo: 26. května 2009

Zobrazeno: 5475×

V dnešním úmorném vedru podali naši reprezentanti skvělé výkony a postoupili do krajského kola do Staré Boleslavi. Školu reprezentovali: Kareš, Daněk, Jestříbek, Míča, Neprášek, Bříza, Pešout, Vele, Adam, Šváb, Čejka. Gratulujeme
McDonald´s Cup

Vloženo: 12. května 2009

Zobrazeno: 5393×

Úterní dopoledne ovládly umělou trávu na Žižkově naše malé naděje. Konal se zde již 12. ročník McDonald´s Cupu, což je malá kopaná pro fotbalisty z 1. stupně. Síly mezi sebou změřili: ZŠ Kamenná Stezka, ZŠ Žižkov, ZŠ TGM, ZŠ Malešov a my.
Vybíjená chlapců a dívek

Vloženo: 29. dubna 2009

Zobrazeno: 5558×

V pondělí a ve středu se konalo okresní kolo vybíjené. V pondělí své síly porovnávaly dívky, ve středu chlapci. Po dnešním dnu se ukázalo, že naším úspěšnějším týmem budou dívky, které skončily třetí. Chlapci souboj o třetí příčku prohráli a skončili na nepopulárním čtvrtém místě.
Coca Cola Cup

Vloženo: 28. dubna 2009

Zobrazeno: 6115×

Dnešní slunečné a větrné úterý naše škola pořádala první kolo Coca - Cola Cupu. Což je klasická kopaná pro chlapce z druhého stupně. Kromě naší školy se zúčastnily ještě: ZŠ Žižkov, ZŠ Kamenná Stezka a ZŠ Kostelec nad Černými Lesy.
Házená

Házená

Vloženo: 24. dubna 2009

Zobrazeno: 4364×

Ve čtvrtek 23.dubna proběhl ve sportovní hale BIOS pátý ze série turnajů KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené. Turnaj byl herně hodně vyrovnaný. Přesto náš tým slavil úspěch a vyhrál. Těžili jsme z vyrovnanosti kádru i kombinační hry, v brance zachytal velmi dobře Dan Berka a v poli se o většinu branek postarala dvojice Míča - Jelínek. Celkově vedeme ligu - z doposud 15 odehraných utkání jsme neprohráli - 10 vítězství, 5 remíz . Hráčům gratulujeme a děkujeme!
Městké kolo ve florbale dívek

Vloženo: 8. dubna 2009

Zobrazeno: 3828×

Po soutěžích chlapců, se konala i soutěž dívek. Zde jsme sice nebyli tolik úspěšní, ale rozhodně se posbírala spousta cenných zkušeností. Tahouny týmu byly Vistrová a brankářka Králová.
Městké kolo v basketbale

Vloženo: 31. března 2009

Zobrazeno: 3300×

31.3. pořádala naše škola městské kolo v basketbale. Kromě nás se zúčastnily ZŠ ŽIŽKOV, ZŠ KAMENNÁ STEZKA, ZŠ UHLÍŘSKÉ JANOVICE a GYMNÁZIUM JIŘÍHO ORTENA. Celý turnaj vyhrála s přehledem ZŠ Žižkov, která neměla konkurenci. Naši borci po velkém boji podlehli nejen ZŠ Žižkov, ale i Uhlířským Janovicím a skončili třetí.
Liga házené

Liga házené

Vloženo: 27. března 2009

Zobrazeno: 3020×

V pátek 27. března se naši žáci zúčastnili již 4. kola malé ligy v házené, kterou pro kutnohorské školy připravil místní oddíl. Naši reprezentanti vedou tuto soutěž s přehledem a také dnes si odnesli vítězství. Gratulujeme a děkujeme.
Krajské kolo ve florbale

Vloženo: 26. března 2009

Zobrazeno: 6459×

Další velké vítězství

Ve čtvrtek 26.3. v Čelákovicích se konalo krajské kolo ve florbale, kterého se zúčastnilo deset nejlepších celků Středočeského kraje. Naše škola nechyběla, již třetí rok po sobě. A opět jsme se neztratili a Kutné Hoře nedělali ostudu. Do skupiny nám byli nalosováni tito soupeři: ZŠ Rakovník, ZŠ Mladá Boleslav, ZŠ Čelákovice a ZŠ Průhonice.
Okresní kolo ve florbale chlapců

Vloženo: 24. března 2009

Zobrazeno: 3397×

Pondělní dopoledne bylo zasvěceno nejlepším okresním týmům ve florbale chlapců. Všechna klání byla odehrána ve sportovní hale BIOS. Mezi nejlepších pět týmů, kromě nás postoupila družstva - ZŠ TGM Kutná Hora, ZŠ Zruč, ZŠ Sadová Čáslav a ZŠ Masarykova Čáslav.
Poslední fotky z LVVZ

Vloženo: 20. března 2009

Zobrazeno: 3727×

Poslední pozdrav z Harrachova. Fotky z karnevalu a závěrečného vyhlášení.
3. Sada fotek z LVVZ

Vloženo: 19. března 2009

Zobrazeno: 3934×

Přidána další sada fotek z pobytu v Harrachově. Fotky zachycují výlet na běžkách. Turistický výlet na Mumlavské vodopády a volbu nejkrásnejšího chlapce kurzu.
Další fotky z LVVZ

Vloženo: 17. března 2009

Zobrazeno: 4129×

Přidány fotky ze svahu a z večerního programu, kdy se volila 1. MISS LVVZ.
První fotky z LVVZ

Vloženo: 15. března 2009

Zobrazeno: 3533×

První pozdrav z Harrachova zasíla 7.A a 7.B. Fotky z prvních dvou dnů pobytu.
Městké kolo ve florbale

Vloženo: 13. března 2009

Zobrazeno: 2948×

Tento čtvrtek, to jest 12.3., byl zarezervován městskému kole ve florbale. Ve sportovní hale BIOS se sešla kromě nás, družstva ZŠ Malešov, ZŠ Kamenná stezka a Církevního gymnázia. Hrací doba byla 2x 15 minut a celý turnaj perfektně odřídili bratři Bochníčkové.
Halová kopana 2008

Vloženo: 5. prosince 2008

Zobrazeno: 4212×

Včerejší čtvrteční dopoledne probíhal ve sportovní hale BIOS, boj o okresního krále v halové kopané.
Z městského kola, které proběhlo 25.11. jsme hladce postoupili do okresního kola.
V městském kole jsme porazili: ZŠ TGM, ZŠ MALEŠOV A ZŠ KS.
O pohár hejtmana

Vloženo: 13. listopadu 2008

Zobrazeno: 3545×

Žáci I. stupně a 6. tříd se zúčastnili dalšího florbalového turnaje. Tentokrát obsadili 2. místo, když podlehli pouze vítězné ZŠ Vrdy. Gratulujeme k úspěchu.