Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Vloženo: 5. prosince 2008

Zobrazeno: 4236×

Včerejší čtvrteční dopoledne probíhal ve sportovní hale BIOS, boj o okresního krále v halové kopané.
Z městského kola, které proběhlo 25.11. jsme hladce postoupili do okresního kola.
V městském kole jsme porazili: ZŠ TGM, ZŠ MALEŠOV A ZŠ KS.

Do okresního kola postoupili společně s námi: ZŠ SADOVÁ, ZŠ ZRUČ, ZŠ NOVÉ DVORY, ZŠ ŽIŽKOV a pořádající ZŠ TGM.

 

 

 

ZŠ JANA PALACHA – ZŠ SADOVÁ              1 - 1

 

 

 

V prvním zápase nás hned čekal ostrý test naší kvality a to fotbalová škola ZŠ Sadová. Zápas byl velmi pohledný, bylo vidět na obou družstvech, že jsou fotbalově vyspělá a byl to asi nejhezčí zápas celého turnaje. Soupeř se ujal vedení, ale poté se krásně individuálně prosadil Filip Navrátil a srovnal na 1 – 1. Sice jsme měli ještě několik šancí, ale ty hlavně Antoš neproměnil, a proto zápas skončil remízou.

 

 

 

ZŠ JANA PALACHA – ZŠ NOVÉ DVORY     1 – 0

 

 

 

Zápas, do kterého jsme vlétli jako uragán a po 16 vteřinách vedli  díky přesnému zásahu Koubka. Soupeře jsme i dále přehrávali, ale opět se naši hráči předháněli v zahazování šancí a další branku již nepřidali.

 

 

 

ZŠ JANA PALACHA – ZŠ ZRUČ n. SÁZAVOU      3 – 2

 

 

 

Třetí zápas opět začal z našeho pohledu bleskurychle a po 26 sekundách se opět trefil Koubek. Poté se z naší hry vytratila kombinace a hráči asi pod dojmem snadného vítězství nepředváděli vůbec nic. Poté se za nás ještě 2x prosadil Vocel, ale více jsme toho nepředvedli.

 

 

 

ZŠ JANA PALACHA – ZŠ ŽIŽKOV                2 – 2

 

 

 

Vstup do zápasu se nám opět povedl a soupeře jsme v podstatě nepustili za polovinu. Nejprve zužitkoval naši převahu Vocel a následně Koubek.  Antoš a Daněk spálili vyložené šance. Za což nás soupeř potrestal a hned z první akce skóroval. Hra  se vyrovnala, ale po jednom z rohů se prosadil hlavou vysoký obránce soupeře a bylo srovnáno. I když měl Antoš několik dalších šancí, skóre se již nezměnilo.

 

 

 

ZŠ JANA PALACHA – ZŠ TGM                     0 – 0

 

 

 

Soupeř od začátku pouze bránil a dopředu vůbec nepospíchal. Z naší hry se vytratila přesnost a chytrost, proto utkání skončilo bez branek.

 

 

 

 

 

Naši chlapci se umístili na druhém místě, což je pěkný výsledek, ale nemohu se ubránit pocitu, že s tímto týmem jsme měli zvítězit.

 

Školu reprezentovali: Vocel, Cink, Koubek, Navrátil, Antoš M., Hervert, Kareš, Daněk, Filo a Táborský.

 

 

Galerie