Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Okresní kolo ve florbale chlapců

Vloženo: 24. března 2009

Zobrazeno: 3425×

Pondělní dopoledne bylo zasvěceno nejlepším okresním týmům ve florbale chlapců. Všechna klání byla odehrána ve sportovní hale BIOS. Mezi nejlepších pět týmů, kromě nás postoupila družstva - ZŠ TGM Kutná Hora, ZŠ Zruč, ZŠ Sadová Čáslav a ZŠ Masarykova Čáslav.

ZŠ JANA PALACHA - ZŠ SADOVÁ          4 - 2

Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi vlažně a po pěti minutách jsme prohrávali 0 - 2. Naštěstí se naše družstvo probudilo a výsledek otočilo.

 

ZŠ JANA PALACHA - ZŠ MASARYKOVA ČÁSLAV      10 - 2

Po drobných změnách v útocích a obraně se naše hra zlepšila a konečně začala fungovat spolupráce Kocian, Kočvara. Výborně si vedl i "šesťák" Jestříbek.

 

ZŠ JANA PALACHA - ZŠ ZRUČ          5 - 4

V třetím zápase jsme se konečně narazili na soupeře, který nám již trochu ukázal naše kvality. Opět jsme zaspali začátek a po dvou minutách prohrávali 0 - 2. Pak si chlapci uvědomili, že to asi samo nepůjde a soupeř se sám neporazí. Proto přidali na obrátkách a ještě do poločasu vedli. I když tomu výsledek nenapovídá, druhý poločas jsme bezpečně kontrolovali a kluci se hrou bavili.

 

ZŠ JANA PALACHA  - ZŠ TGM          5 - 4

Poslední zápas byl přímým soubojem o postup do krajského kola. Utkání mělo vysoké tempo i dobrou úroveň. Klíčový zápas jsme nakonec zvládli a soupeře porazili. Rozhodující bylo, že se ve druhém poločase podařilo Kulhánkovi uhlídat nejlepšího hráče turnaje Rezlera. Lví podíl měl na výsledku i spolehlivě chytající Fitzbauer.

 

DĚKUJEME A BLAHOPŘEJEME

Školu reprezentovali: FITZBAUER, BIELICKÝ, KULHÁNEK, VOBOŘIL, KOUBEK, KAREŠ, JAHODA, REJNA, KOCIAN, KOČVARA, JESTŘÍBEK, BENKO.                    

Galerie