Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Školní sport - archív 2008/2009

Atletický trojboj

Atletický trojboj

Vloženo: 9. června 2009

Zobrazeno: 6086×

V úterý 9.6. proběhl v Čáslavi další závod v atletice. Tentokrát mezi sebou zápolili žáci 1. - 5. tříd ve třech disciplínách a štafetě.
Coca Cola Cup

Coca Cola Cup

Vloženo: 28. dubna 2009

Zobrazeno: 6169×

Dnešní slunečné a větrné úterý naše škola pořádala první kolo Coca - Cola Cupu. Což je klasická kopaná pro chlapce z druhého stupně. Kromě naší školy se zúčastnily ještě: ZŠ Žižkov, ZŠ Kamenná Stezka a ZŠ Kostelec nad Černými Lesy.
Další fotky z LVVZ

Další fotky z LVVZ

Vloženo: 17. března 2009

Zobrazeno: 4157×

Přidány fotky ze svahu a z večerního programu, kdy se volila 1. MISS LVVZ.
Florbal - O pohár starosty města Kutné Hory

Florbal - O pohár starosty města Kutné Hory

Vloženo: 3. června 2009

Zobrazeno: 5945×

Minulý a tento týden absolvovali mladší i starší žáci kvalifikaci na finále o pohár starosty. Oběma kategoriím se dařilo a postoupili do úterního finále, kde bude předávat pohár starosta města. Oba turnaje výborně zachytali brankáři Fitzbauer a Neprášek.
Halová kopana 2008

Halová kopana 2008

Vloženo: 5. prosince 2008

Zobrazeno: 4235×

Včerejší čtvrteční dopoledne probíhal ve sportovní hale BIOS, boj o okresního krále v halové kopané.
Z městského kola, které proběhlo 25.11. jsme hladce postoupili do okresního kola.
V městském kole jsme porazili: ZŠ TGM, ZŠ MALEŠOV A ZŠ KS.
Házená

Házená

Vloženo: 24. dubna 2009

Zobrazeno: 4394×

Ve čtvrtek 23.dubna proběhl ve sportovní hale BIOS pátý ze série turnajů KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené. Turnaj byl herně hodně vyrovnaný. Přesto náš tým slavil úspěch a vyhrál. Těžili jsme z vyrovnanosti kádru i kombinační hry, v brance zachytal velmi dobře Dan Berka a v poli se o většinu branek postarala dvojice Míča - Jelínek. Celkově vedeme ligu - z doposud 15 odehraných utkání jsme neprohráli - 10 vítězství, 5 remíz . Hráčům gratulujeme a děkujeme!
Krajské kolo přespolního běhu

Krajské kolo přespolního běhu

Vloženo: 16. října 2008

Zobrazeno: 3280×

Po úspěchu v okresním kole se chlapci ze čtvrtých a pátých tříd zúčastnili 16. října 2008 krajského kola v přespolním běhu, které se konalo na našem okrese v Žehušicích. V opravdu podzimním počasí obsadili 4. místo.
Krajské kolo ve florbale

Krajské kolo ve florbale

Vloženo: 26. března 2009

Zobrazeno: 6478×

Další velké vítězství

Ve čtvrtek 26.3. v Čelákovicích se konalo krajské kolo ve florbale, kterého se zúčastnilo deset nejlepších celků Středočeského kraje. Naše škola nechyběla, již třetí rok po sobě. A opět jsme se neztratili a Kutné Hoře nedělali ostudu. Do skupiny nám byli nalosováni tito soupeři: ZŠ Rakovník, ZŠ Mladá Boleslav, ZŠ Čelákovice a ZŠ Průhonice.
Kutnohorská školní liga v miniházené

Kutnohorská školní liga v miniházené

Vloženo: 29. září 2008

Zobrazeno: 3646×

V pondělí 22. září proběhl na hřišti oddílu házené první z řady připravovaných turnajů v miniházené. V tomto turnaji změřily své síly týmy složené ze žáků I. stupně. Našim se pod vedením Mgr. Marie Blahníkové dařilo, 2x zvítězili a jednou remizovali a stáli tak pomyslně na nejvyšším stupínku. Jako bonus musíme ještě dodat, že nejlepším brankářem byl vyhlášen Daniel Berka a nejlepším hráčem Matěj Míča, oba z naší školy. Gratulujeme!
Liga házené

Liga házené

Vloženo: 27. března 2009

Zobrazeno: 3037×

V pátek 27. března se naši žáci zúčastnili již 4. kola malé ligy v házené, kterou pro kutnohorské školy připravil místní oddíl. Naši reprezentanti vedou tuto soutěž s přehledem a také dnes si odnesli vítězství. Gratulujeme a děkujeme.
McDonald´s Cup

McDonald´s Cup

Vloženo: 12. května 2009

Zobrazeno: 5412×

Úterní dopoledne ovládly umělou trávu na Žižkově naše malé naděje. Konal se zde již 12. ročník McDonald´s Cupu, což je malá kopaná pro fotbalisty z 1. stupně. Síly mezi sebou změřili: ZŠ Kamenná Stezka, ZŠ Žižkov, ZŠ TGM, ZŠ Malešov a my.
Městké kolo v basketbale

Městké kolo v basketbale

Vloženo: 31. března 2009

Zobrazeno: 3323×

31.3. pořádala naše škola městské kolo v basketbale. Kromě nás se zúčastnily ZŠ ŽIŽKOV, ZŠ KAMENNÁ STEZKA, ZŠ UHLÍŘSKÉ JANOVICE a GYMNÁZIUM JIŘÍHO ORTENA. Celý turnaj vyhrála s přehledem ZŠ Žižkov, která neměla konkurenci. Naši borci po velkém boji podlehli nejen ZŠ Žižkov, ale i Uhlířským Janovicím a skončili třetí.
Městké kolo ve florbale

Městké kolo ve florbale

Vloženo: 13. března 2009

Zobrazeno: 2970×

Tento čtvrtek, to jest 12.3., byl zarezervován městskému kole ve florbale. Ve sportovní hale BIOS se sešla kromě nás, družstva ZŠ Malešov, ZŠ Kamenná stezka a Církevního gymnázia. Hrací doba byla 2x 15 minut a celý turnaj perfektně odřídili bratři Bochníčkové.
Městké kolo ve florbale dívek

Městké kolo ve florbale dívek

Vloženo: 8. dubna 2009

Zobrazeno: 3855×

Po soutěžích chlapců, se konala i soutěž dívek. Zde jsme sice nebyli tolik úspěšní, ale rozhodně se posbírala spousta cenných zkušeností. Tahouny týmu byly Vistrová a brankářka Králová.
Městské hry 3. olympiáda dětí a mládeže

Městské hry 3. olympiáda dětí a mládeže

Vloženo: 28. srpna 2008

Zobrazeno: 3674×

Od 12. do 20. června žila Kutná Hora vlastními Olympijskými hrami, které se konaly na několika spotovištích.
Okresní kolo ve florbale chlapců

Okresní kolo ve florbale chlapců

Vloženo: 24. března 2009

Zobrazeno: 3431×

Pondělní dopoledne bylo zasvěceno nejlepším okresním týmům ve florbale chlapců. Všechna klání byla odehrána ve sportovní hale BIOS. Mezi nejlepších pět týmů, kromě nás postoupila družstva - ZŠ TGM Kutná Hora, ZŠ Zruč, ZŠ Sadová Čáslav a ZŠ Masarykova Čáslav.
O pohár hejtmana

O pohár hejtmana

Vloženo: 13. listopadu 2008

Zobrazeno: 3565×

Žáci I. stupně a 6. tříd se zúčastnili dalšího florbalového turnaje. Tentokrát obsadili 2. místo, když podlehli pouze vítězné ZŠ Vrdy. Gratulujeme k úspěchu.
Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Vloženo: 26. května 2009

Zobrazeno: 5498×

V dnešním úmorném vedru podali naši reprezentanti skvělé výkony a postoupili do krajského kola do Staré Boleslavi. Školu reprezentovali: Kareš, Daněk, Jestříbek, Míča, Neprášek, Bříza, Pešout, Vele, Adam, Šváb, Čejka. Gratulujeme
Pohár rozhlasu - mladší žáci - Krajské kolo

Pohár rozhlasu - mladší žáci - Krajské kolo

Vloženo: 3. června 2009

Zobrazeno: 5558×

V úterý vyšlo ideálně počasí na atletické závody ve Staré Boleslavi. Naši mladší žáci zde reprezentovali ve své kategorii kutnohorský okres  . Chlapcům se bohužel nedařilo tak jako v Čáslavi a výkony ze skoku dalekého a vysokého bohužel nezopakovali.
Poslední fotky z LVVZ

Poslední fotky z LVVZ

Vloženo: 20. března 2009

Zobrazeno: 3754×

Poslední pozdrav z Harrachova. Fotky z karnevalu a závěrečného vyhlášení.