Školní sport - archív 2007/2008

Atletický čtyřboj

Vloženo: 4. října 2007

Zobrazeno: 5528×

V úterý 3.10. proběhlo v atletickém areálu v Čáslavi okresní kolo atletického čtyřboje.
Coca Cola Cup

Vloženo: 21. dubna 2008

Zobrazeno: 6614×

17.4. pořádala naše škola na umělé trávě 1.kolo fotbalového turnaje, za účasti ZŠ Nové Dvory, ZŠ Týnec nad Labem a ZŠ TGM KH. Bohužel ostatní školy kutnohorské školy se nepřihlásily.
Halová kopaná - okresní kolo a naše sladké vítězství

Vloženo: 22. listopadu 2007

Zobrazeno: 4115×

Po postupu z okrskového kola, se naše škola zúčastnila kola okresního, které se opět konalo ve sportovní hale BIOS.
Halová kopaná - okrskové kolo

Vloženo: 14. listopadu 2007

Zobrazeno: 4247×

V úterý 13.11. se konalo v hale Bios okrskové kolo v halové kopané.
Krajské kolo - florbal

Vloženo: 20. prosince 2007

Zobrazeno: 5292×

Pondělí 17. prosince byl pro naše florbalisty klíčový den, protože je čekalo klání okresních přeborníků ve Slaném. Nakonec nikdo z vítězů okresních kol nevypadl a přijelo všech 13 vítězů, takže krajské kolo mohlo začít se vším všudy.
Někteří hráči nemohli nervozitou ani dospat, opakem byl flegmatik Koubek, který si v klidu dospal brzké vstávání v autobuse.
Kvalifikace na republikové finále

Vloženo: 28. února 2008

Zobrazeno: 6295×

Ve středu 27.2.2008 se v Neratovicích konala kvalifikace na republikové finále ve florbale starších žáků.
Městské hry 3. Olympiády dětí a mládeže

Vloženo: 25. června 2008

Zobrazeno: 7193×

Skončily! A jak jsme dopadli? Umístili jsme se na 2. místě. Získali jsme 33 zlatých, 29 stříbrných a 28 bronzových. Mezi velmi úspěšné jednotlivce patřili Pavel Musil, Marek Bilina, David Jestříbek, Petr Pešout a Šárka Charvátová. Nejúspěšnějším kolektivním sportem byl pro nás basketbal, kde jsme byli ve všech finálových zápasech a získali 3 zlaté a 1 stříbrnou.
Městské kolo v basketbalu

Vloženo: 19. března 2008

Zobrazeno: 6143×

Naši basketbalisté se nechtěli nechat zahambit včerejším výkonem dívek a bylo to znát. Zajímají vás výsledky? Zde jsou:
ZŠ JP : GJO 20 : 2
ZŠ JP : CG 28 : 6
ZŠ JP : ZŠ UJ 32 : 14
I výkon chlapců je kvalitním příslibem do okresního kola. Gratulujeme!!!

Zobrazeno: 5798×

Víte, kdo je Alfons? Je to úžasný plyšový maskot našich basketbalistek. A proč je úžasný? Zajistil totiž postup našich dívek do okresního kola. Své soupeře dívky bez problémů zdolaly a jejich výkon je příslibem na pěkné umístění v okrese. Tak vidíte. Alfons je skvělý! A naše hráčky a jejich trenér také!!!!!!
RF Uherský Brod - Z pohledu fanynek

Vloženo: 8. dubna 2008

Zobrazeno: 5546×

Na republikovém finále nás doprovázely i fanynky, jak se ony dívaly na florbalová klání?
Zde máte možnost si to přečíst.
Sportovní den

Vloženo: 5. června 2008

Zobrazeno: 5857×

2. června se konala školní olympiáda. V tomto roce došlo ke změně. Zaměřili jsme se na kolektivní míčové hry. A tak byly zorganizovány turnaje ve vybíjené, přehazované, basketbalu, florbalu,... Kapitáni vítězných družstev převzali diplomy od pana ředitele druhý den ve vestibulu školy.