Vloženo: 14. listopadu 2007

Zobrazeno: 4248×

V úterý 13.11. se konalo v hale Bios okrskové kolo v halové kopané.

Do naší skupiny byla nalosována ZŠ Kamenná stezka a ZŠ T.G.M., ZŠ Malešov a Zbraslavice se nedostavily.

Souběžně s naší skupinou se hrálo ještě na Gymnáziu J.Ortena, v Čáslavi, Sázavě a Žehušicích, všichni vítězové skupiny postupují na okresního finále do Kutné Hory, které se koná ve středu 21.11.

Nyní, již k naší skupině, kde se utkaly již zmíněné školy a protože jsme byli pouze tři, hrálo se dvou kolově 2x15 minut.

Myslím si, že to mělo i svou výhodu, protože kluci si pořádně zahráli a měli možnost se řádně sehrát.

První zápas nás čekala ZŠ Kamenná stezka a bylo vidět, že fotbalisti zvyklí na velké hřiště si musí zvykat na menší prostor a zápas dle toho vypadal. Bylo to bez pohybu a přihrávkám chyběla přesnost, přesto jsme soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli 2-0, kdy branky střílel Dus a Antoš.

Druhý zápas jsme měli již o poznání těžšího soupeře, ale i tak u nás převažovala kvalita a nakonec jsme zvítězili 3-1, kdy skóroval 2x Vocel a jednou Koubek.

Třetí zápas nás opět čekala Kamenná stezka a tento zápas byl již plně v naší režii a soupeř nevěděl kam dříve. Na našich reprezentantech bylo vidět, že si již zvykli na odlišnosti v halové kopané a hráli velmi pěkný kombinační fotbal. Zápas jsme vyhráli 9-0, druhý poločas s přehledem odchytal náhradní brankář Vlasta "Šusta" Táborský a výborně zafungovala spolupráce Bláha Antoš. Střelci - Antoš 3x, Dus 2x, Bláha, Koubek. Kareš, Vocel.

Poslední zápas nás čekal opět tradiční protivník ZŠ T.G.M. a pokud jsme chtěli postoupit, nesměli jsme prohrát, což se nakonec povedlo a soupeře jsme jasně přehráli s výsledkem 6-0. V bráně předvedl několik výborných zákroků Dastych, který celý turnaj chytal s velkým přehledem. Obrana pracovala opět spolehlivě a Koubek s Karešem odvedli spoustu černé práce pro tým, ale navíc dokázali i kvalitně rozehrát a podpořit útok. V útoku se nyní dařilo Vocelovi s Dusem a doufejme, že si něco schovali i na okresní finále. Střelci branek: Dus 2x, Bláha 2x, Koubek, Antoš.