Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Vloženo: 21. dubna 2008

Zobrazeno: 6626×

17.4. pořádala naše škola na umělé trávě 1.kolo fotbalového turnaje, za účasti ZŠ Nové Dvory, ZŠ Týnec nad Labem a ZŠ TGM KH. Bohužel ostatní školy kutnohorské školy se nepřihlásily.

ZŠ JANA PALACHA - ZŠ TGM KH     2-0

Úvodní zápas obstaralo kutnohorské derby, které bylo zpočátku plné nepřesností a až přesunutím Koubka do zálohy se naše hra zpřesnila. A právě Koubek byl hráčem, který krásnou křížnou střelou k tyči poslal náš tým do vedení. Kluci se po vstřeleném gólu uklidnili a začali dobře kombinovat.   V druhé půli byl obraz hry  podobný té první,  na hřišti dominovala žlutá barva našich dresů. Své šance spálili Bláha, Antoš i Vocel, a tak se na další gól čekalo do 31. minuty. To napřáhl Havelka, jeho střela se odrazila od břevna k volnému Koubkovi a ten pohodlně zvýšil na 2-0. Obrana pod vedením bratří Karešů pracovala výborně a zápas jsme si v klidu pohlídali.

ZŠ JANA PALACHA - ZŠ NOVÉ DVORY     8-0

Na soupeře jsme od začátku sedli a ve 3.minutě se po zmatcích v obraně soupeře prosadil Bláha. Poté si krásně vyměnil míč Antoš s Vocelem a soupeř prohrával již o dva góly. V 9. minutě bylo ještě veseleji, to když Hervert zvýšil na 3-0. O chvíli později se v bezradné obraně soupeře zjevil Dus, v samostatném úniku však na gólmana nevyzrál. Po dalším nebezpečném centru do vápna neudržel hostující brankář míč a Antoš zvyšoval již na 4-0. Do poločasu jsme zásluhou pěkných kombinací navýšili na 6-0, skórovali Koubek a znovu Antoš.

ZŠ JANA PALACHA - ZŠ TÝNEC NAD LABEM     2-6

Zápas se nám hrubě nepovedl, začátek jsme  zaspali a již v 9. minutě prohrávali 0-2. Poté se předvedl v dobrém světle Robin Vocel a srovnal stav na 2-2. Bohužel nikdo další se nepřidal, a tak soupeř dál trestal nedůraz v obraně. Nakonec Týnec zaslouženě postupuje do další fáze turnaje, protože my jsme si to za přístup některých hráčů prostě nezasloužili.

Někteří reprezentanti by se měli zamyslet, nad svým přístupem k poslednímu utkání. Měli by si vzít příklad z jiných a uvědomit si, že kopaná je kolektivní sport.

Naopak výborně odehráli utkání Vocel, Koubek a bratři Karešové, škoda, že na poslední utkání, již Michal  Kareš chyběl.

Školu reprezentovali - Dastych, Táborský, Kareš Jan, Kareš Michal, Navrátil, Havelka, Filo, Němec, Pudil, Dus, Hervert, Vocel Koubek, Antoš, Bláha.