Školní rok 2012/2013

Adventní zájezd - Norimberk 18.12.2012

Vloženo: 14. prosince 2012

Nezapomeň !!!!!!!!! Odjezd 4:30 z autobusové zastávky pod školou. Někteří ještě nezaplatili doplatek 500,- Kč. Pas/OP, pojištění, peníze, svačina.

Běh s nevidomým atletem

Vloženo: 24. května 2013

Naše škola podporuje handicapované sportovce.

Byli jsme v novinách

Vloženo: 18. dubna 2013

Kutnohorský deník 18. dubna 2013

Další sportovní úspěchy naší školy

Vloženo: 23. května 2013

V úterý proběhl 4. turnaj 5. ročníku KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené.

Desatero školy

Vloženo: 25. ledna 2013

Pro všechny, kdo se zajímají o naši školu.

DNY EHD

PhDr. Nina Bilincová

Vloženo: 11. září 2012

V sobotu 8. září 2012 proběhl den EHD a naše škola byla lokálním patriotem katedrály Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci.

Druhý den v Anglii - Londýn.

Vloženo: 22. dubna 2013

Po vzájemném vyprávění zážitků z rodin (ubytování, snídaně, večeře či první komunikace) jsme se ocitli u London Eye. Nejdříve nás oslnilo 4D kino o památkách Londýna, a poté jsme zažili super jízdu na London Eye. Potom nás čekala vycházka kolem významných památek v Londýně zakončená vysněným rozchodem (shopping). Nakonec jsme jeli double deckrem do Muzea voskových figurín, kde jsme našli své idoly, a projeli se historií Londýna typickým taxíkem. Závěrem jsme zhlédli opět 4D kino, avšak s hrdiny bojujícími o záchranu Buckinghamského paláce a muzea.Opět celý den super zážitky.

Házená

Vloženo: 22. března 2013

Po včerejší radosti z vítězství chlapců v okresním kole basketbalu nás dnes neméně potěšili žáci I. stupně. V turnaji v házené si obě kategorie ( žáci 1. - 3. ročníku ; žáci 4. - 5. ročníku) odnesly vítězné diplomy. Gratulujeme a děkujeme za výborné výkony.

Humanitární sbírka

Mgr. Jaroslava Drabešová

Vloženo: 15. října 2012

30.10-31.10.2012 proběhne humanitární sbírka oblečení a materiálních potřeb.

Chystáme změnu názvu školy

Vloženo: 5. října 2012

Asi už není novinkou, že škola chystá změnu názvu. Je to složitější administrativní proces, protože naším přáním je, aby škola nesla jméno Jana Palacha. Museli jsme proto oslovit několik institucí a také žijící příbuzné této osobnosti našich dějin. V minulých dnech jsme obdrželi dopis od pana Jiřího Palacha, bratra Jana. Jsme rádi, že pan Jiří nám vyslovil souhlas.
Keramický kroužek

Vloženo: 14. ledna 2013

V druhém pololetí obnoví na naší škole činnost keramický kroužek pod vedením pí Mgr. Renaty Křížové. Klikněte si pro informace.

Klub předškoláků

Vloženo: 13. června 2013

V letošním roce poslední klub předškoláků se nesl ve znamení jógy a výtvarné činnosti.

Klub předškoláků

Mgr. Jiřina Vlasáková

Vloženo: 23. května 2013

Několik fotografií našich budoucích prvňáčků

Krajské kolo - basketbal

Vloženo: 17. dubna 2013

V krajském kole jsme se neztratili.

Milá návštěva

Vloženo: 5. října 2012

V pátek 5. října navštívil naši školu pan Leoš Lacina, který byl stříbrný na paralympiádě v boccie. Gratulujeme!!!!!!

Mladý zdravotník

Vloženo: 10. května 2013

7. května se konalo v Kutné Hoře okresní kolo soutěže"Mladý zdravotník".

Napsali o nás

Vloženo: 21. ledna 2013

Naše škola si připomněla výročí upálení Jana Palacha. jehož jméno od minulého roku máme v názvu.  Článek o tom přinesl i Kutnohorský deník.

Očekáváme návštěvu paní hejtmanky

Vloženo: 28. srpna 2012

Na naši školu přišla zpráva, že nás poctí svou návštěvou hejtmanka Středočeského kraje paní Ing. Zuzana Moravčíková. Její návštěvu můžeme očekávat 3. září, tedy první den nového školního roku. Středočeský kraj se rozhodl obdarovat prvňáčky kufříkem, který obsahuje školní pomůcky. Děkujeme.

Olympiáda mateřských škol

Vloženo: 29. května 2013

Nepřízeň počasí nás v této tradiční akci "děti dětem" nezaskočila. Měli jsme mokrou variantu.

Olympiáda mateřských školek

Mgr. Jaroslava Drabešová

Vloženo: 22. května 2013

V pondělí 27. května 2013 se za finanční podpory Města Kutná Hora uskuteční na školním hřišti naší školy Olympiáda kutnohorských mateřských škol.

Sportovní klání započne v 9.00 a těšit se můžete na běhy, skoky, hody i štafetu. Všechny výkony budou pečlivě zaznamenány našimi učiteli tělesné výchovy. Ale věnovat se Vám budou i starší žáci školy a školní parlament, protože celá akce se nese pod heslem "děti dětem". Na vítěze a všechny účastníky čekají sladké odměny.

Zveme Vás všechny, kteří máte možnost v dopoledních hodinách přijít podpořit slibné sportovní talenty, abyste spolu s námi prožili jeden hezký květnový den!