Školní rok 2008/2009

Akademie

Vloženo: 10. prosince 2008

2. prosince se uskutečnilo představení pod názvem Hrajeme si... Na akademii se prezentovaly téměř všechny třídy a mohli jsme vidět krásné výkony ve zpěvu, recitaci a tanci. Výborné byly i výkony obou moderátorů Evy Zvoníkové a Václava Rejny. Akademie proběhla pod režijním vedením paní učitelky Jiřiny Vlasákové.
Akce "Stonožka"

Vloženo: 11. května 2009

Informace pro rodiče.
Besedy o škodlivosti kouření

Vloženo: 11. listopadu 2008

11. listopadu 2008 byla v naší škole připravena pro žáky 6. a 7. tříd beseda o škodlivosti kouření. Žákům přednášel lektor organizace TeenChallenge ČR pan David Ellmrich. Přiměřenou a zábavnou formou vysvětloval dětem, proč je lepší s kouřením nezačínat.

Branný den

Vloženo: 14. října 2008

10. října jsme na naší škole nacvičovali chování člověka v krizových situacích.
Cestujeme za poznáním Londýna a staré dobré Anglie

Mgr. Pavel Mačina

Vloženo: 14. listopadu 2008

Cimbálová muzika Réva

Vloženo: 15. května 2009

Hudební výchovné pořady jsou pravidelnou součástí školní výuky. Tentokrát žáci zhlédli program cimbálové muziky Réva. Hudebníci nehrají pouze lidové písničky, ale ukázali dětem různé hudební formy.
Další úspěch našich florbalistů

Vloženo: 3. října 2008

Když jsme v minulém roce oslavovali úspěch našich stříbrných hochů, říkali jsme si, že si na podobnou radost budeme muset chvíli počkat. Ale není to pravda. Včera v krajském kole byli úspěšní naši malí ( abych nikoho neurazila, žáci 5. - 6. ročníků), zvítězili a jedou na republikuuuuuu!!!!! Gratulujeme a bližší informace dodáme později
Dějepisná olympiáda

PhDr. Nina Bilincová

Vloženo: 13. listopadu 2008

Zobrazeno: 1944×

Vloženo: 29. dubna 2009

Již tradičně si na konci dubna naše škola připomíná Den Země. Co bylo náplní tentokrát? Poznávání přírodnin, živočichů, přednáška sdružení Merlin o přírodě a lidském působení na ni, přesazování květin a pokračovaly práce na naučné stezce. Naučná stezka vzniká v okolí školy a bude informovat zájemce o rostlinách, které zde rostou.
Dopravní soutěž mladých cyklistů

Mgr. Pavel Mačina

Vloženo: 8. dubna 2009

Výsledky a fotografie ze školního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů
Halloweenská diskotéka

Vloženo: 8. listopadu 2008

Halloweenská diskotéka, která byla z technických důvodů odložena, se konala 6.11.08, se opravdu vydařila.
Halloweenské spaní ve škole

Vloženo: 30. října 2008

24.října si pro nás připravily naše angličtinářky super večer a noc ve škole.
Jak jsme opět poznávali Anglii - 1.5. - 5.5.09

Vloženo: 6. května 2009

Jarní výstava

Vloženo: 3. března 2009

Ve dnech 6. - 8. dubna proběhne v prostorách naší školy výstava s jarní a velikonoční tematikou. Slavnostní vernisáž s krátkým kulturním programem je připravena na  6. dubna v 15, 30 hodin. Všichni jste srdečně zváni.
Jupiáda

PhDr. Nina Bilincová

Vloženo: 16. ledna 2009

Dne 15.1.2009 se žáci naší školy zúčastnili Jupiády.

Vloženo: 30. dubna 2009

Jak bylo plánováno, sešli se 29. dubna odpoledně naši budoucí prvňáci ve svém klubu. Tentokrát pracovali s počítačovým programem"Předškoláček" a seznámili se s interaktivní tabulí. Najít obrázek k textu z pohádky, nezabloudit v bludišti písmenek, či sesbírat do košíčku ovoce se správným označením bylo pro děti hračkou.

Vloženo: 27. března 2009

Ve středu 25. března se sešel poprvé klub předškoláků. Děti pracovaly a také se výborně bavily při tanci. S klubem paní učitelce Hvězdové a paní učitelce Chovancové pomohly i žákyně 9. tříd. Klub pochopitelně navštívily budoucí třídní učitelky 1. tříd ( ppí uč. Drábková a Vlasáková), aby viděly své budoucí svěřence. Příští setkání je plánováno na 29. dubna a na programu bude ( kromě dalších aktivit) i práce s počítačem.

Vloženo: 24. února 2009

Vážení rodiče našich budoucích žáků, jak už se ve  škole stalo tradicí, každoročně se seznamujeme s našimi budoucími prvňáčky v Klubu předškoláků. Jedná se o setkání s různou činností jednou v měsíci . Chceme děti nejen poznat, ale i jim pomoci zvyknout si na nové prostředí. Poznamenejte si prosím do svých kalendářů tyto termíny: 25. března - pracovní činnosti, 29. dubna - informatika, 20. května - pohybové hry. Pro všechny dny platí termín od 15. do 16. hodiny. Těšíme se na společná setkání.
Kouzelník

Vloženo: 30. dubna 2009

Dnes bude Filipojakubská, plná kouzel, a tak k prvňákům a druhákům přijel kouzelník.
Kruh spolupracujících škol

Vloženo: 15. dubna 2009

V těchto dnech obdržela naše škola osvědčení o aktivním zapojení do projektu financovaného z ESF.