Halloweenské spaní ve škole

Vloženo: 30. října 2008

24.října si pro nás připravily naše angličtinářky super večer a noc ve škole.

Ve škole jsme se sešli v maskách v sedm hodin večer. Připravili jsme si naše spaní a hned jsme vyrazili na lampiónový průvod po sídlišti. Mezitím pro nás naše starší spolužačky(8.A,B, IX.A)   připravily soutěže v angličtině na školním dvoře, Halloweenské skládanky a sběr hub. Bylo to skvělé a docela nám to šlo. Příště může být více soutěží! Pak následovala diskotéka a vyhodnocení masek, které byly strašidelné a úžasné (dík všem rodičům). Dostali jsme sladké odměny, za které děkujeme SRPDŠ. Po té nasledoval film "Ať žijí duchové". Vůbec se nám nechtělo spát, protože jsme byli plni zážitků. Nakonec nás to přemohlo a celou noc nás hlídala strašidla a dýně ve dvou vyzdobených třídách. Ráno jsme ještě dostali medaile za odvahu, které pro nás vyrobili spolužáci z II. stupně a pamětní list. Naše první spaní bylo moc pěkné a doufáme, že příští rok se bude tato akce opakovat.

Děkujeme.

Vaše Halloweenská strašidla z 1.- 3.ročníků