Začínají 8. městské hry olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře. Slavnostní zahájení proběhne ve čtvrtek 14. června 2018 v 15.00 hodin na stadionu SKP Olympie.
Uvnitř odkaz na webové stránky olympiády

Turnaj proti učitelům

Vloženo: 1. února 2018

Zobrazeno: 3364×

Dnes 1.2.2018 proběhl turnaj tříd druhého stupně proti učitelům. Zahráli jsme si vybíjenou, přehazovanou i basketbal. Všichni jsme si to užili a děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a fair play.
Šplh - Městské hry

Vloženo: 16. června 2018

Zobrazeno: 2246×

V sobotu jsme se sešli na 2. dnu městských her. Tentokrát na Gymnáziu J.Ortena, kde proběhla soutěž ve šplhu. Ve všech štafetách, které jsme obsadili zacinkal cenný kov. V jednotlivcích si medailové pozice vyšplhali J.Nehasil a T. Trlida. Všem gratulujeme a děkujeme za účast i v odpočinkovém dni.
Šplh

Šplh

Vloženo: 3. dubna 2018

Zobrazeno: 4218×

Dnes 3.4.2018 se žáci zúčastnili okresního kola soutěže ve šplhu.Závodníci poměřili své síly s žáky z kutnohorských základních škol a na své výkony mohli být po právu hrdí. Ti nejlepší si odnesli medaile ze stupňů vítězů.Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme!
Plavání, Vybíjená

Vloženo: 19. června 2018

Zobrazeno: 2436×

Za jednotlivce v plavání 50m volný způsob získala kov nejcennější Štěpánka Mundilová, 3. místo obsadila Simona Vrabčáková. Turnaj ve vybíjené dopadl lépe pro dívky, které po urputném boji získaly bronzovou medaili.
Okresní turnaj ve vybíjené

Mgr. Věra Černá

Vloženo: 25. dubna 2018

Zobrazeno: 2323×

Dívky a chlapci z pátých tříd se zúčastnili 23.a 24.4.2018 okresního turnaje ve vybíjené. Obě družstva se umístila na předposledním místě.

Zobrazeno: 3029×

Dnes se v hale BIOS konalo okresní kolo ve florbale chlapců mladších.
Florbal DML 3.místo

Vloženo: 12. prosince 2017

Zobrazeno: 3260×

Dne 8.12.2017 se konalo okresní kolo ve florbale, kam se naše žákyně nominovaly jako první z okrskové skupiny. V této skupině podlehly dvěma silnějším týmům a obsadily tak krásné 3.místo. Dívkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Zobrazeno: 2924×

Dnes v pondělí 29.1. vyrazili naši reprezentanti na krajské kolo ve florbale pro 1. stupeň.
ČEPS Cup - florbal 1. stupeň

Vloženo: 23. listopadu 2017

Zobrazeno: 4209×

Ve středu 22.11. proběhlo okresní kolo ve florbale pro 1. stupeň.
Cyklistika

Cyklistika

Zobrazeno: 1713×

I v cyklistice zástupkyně naší školy - Verča Jelínková získala cenný kov. Na kole si dojela pro bronzovou medaili. Gratulujeme!
Bruslení

Bruslení

Vloženo: 18. února 2018

Zobrazeno: 3102×

Ve čtvrtek jsme vyrazili užívat si zimních radovánek.
Branný den - II.stupeň

Vloženo: 16. října 2017

Zobrazeno: 3874×

Basket HML - Městské hry 2018

Vloženo: 15. června 2018

Zobrazeno: 1908×

Chlapci vyhráli všechny své zápasy a ve čtvrtek si zahrají proti ZŠ Žižkov o zlatou. Hodně zdaru, borci.
Basketbal - hoši starší

Vloženo: 10. března 2018

Zobrazeno: 4185×

Ve čtvrtek chlapci sehráli v Čáslavi zápasy okresního kola. Bohužel, někteří nominovaní se bez omluvy nedostavili, a tak kluci, kterých bylo jen osm, nepostoupili ze skupiny. Přesto děkujeme za snahu.
Basketbal - hoši mladší

Vloženo: 28. března 2018

Zobrazeno: 2826×

Dnes 28.3. pořádala naše škola okresní kolo basketbalu, mladších chlapců.
Basketbal dívky starší

Vloženo: 19. března 2018

Zobrazeno: 3879×

Dnes dívky sehrály v Čáslavi své zápasy okresního kola. Bohužel ani jim se nepodařilo postoupit ze základní skupiny. Díky za reprezentaci.Další fotky na fb školy.