Dvakrát to stříbrně cinklo.
Atletika 4.-5. ročník

Vloženo: 19. června 2018

Zobrazeno: 2023×

Za podpory fanoušků se žáci 4. a 5. ročníků utkali hned v několika atletických disciplínách. Všichni bojovali ze všech sil. Na stupně vítězů nakonec vystoupali: Tomáš Trlida - 2. místo v hodu kriketovým míčkem Denis Vaingát - 3.místo běh na 60m Nela Čálková - 2.místo v hodu kriketovým míčkem Kateřina Němcová - 3. místo v hodu kriketovým míčkem, 2.místo běh na 800m štafeta 4x60m - dívky 2.místo - Rapavá, Čálková, Porembská, Potměšilová - hoši 3.místo - Trlida, Urbánek, Bruner, Vašíček štafeta 4x200m hoši 2.místo- Trlida, Urbánek, Bruner, Vašíček dívky 3.místo - Rapavá, Čálková, Porembská, Zdychyncová
Cyklistika

Cyklistika

Zobrazeno: 1697×

I v cyklistice zástupkyně naší školy - Verča Jelínková získala cenný kov. Na kole si dojela pro bronzovou medaili. Gratulujeme!
Plavání, Vybíjená

Zobrazeno: 2424×

Za jednotlivce v plavání 50m volný způsob získala kov nejcennější Štěpánka Mundilová, 3. místo obsadila Simona Vrabčáková. Turnaj ve vybíjené dopadl lépe pro dívky, které po urputném boji získaly bronzovou medaili.
Šplh - Městské hry

Vloženo: 16. června 2018

Zobrazeno: 2237×

V sobotu jsme se sešli na 2. dnu městských her. Tentokrát na Gymnáziu J.Ortena, kde proběhla soutěž ve šplhu. Ve všech štafetách, které jsme obsadili zacinkal cenný kov. V jednotlivcích si medailové pozice vyšplhali J.Nehasil a T. Trlida. Všem gratulujeme a děkujeme za účast i v odpočinkovém dni.
Basket HML - Městské hry 2018

Vloženo: 15. června 2018

Zobrazeno: 1895×

Chlapci vyhráli všechny své zápasy a ve čtvrtek si zahrají proti ZŠ Žižkov o zlatou. Hodně zdaru, borci.
8. městské hry olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře

Mgr. Jaroslava Drabešová

Vloženo: 12. června 2018

Zobrazeno: 2529×

Začínají 8. městské hry olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře. Slavnostní zahájení proběhne ve čtvrtek 14. června 2018 v 15.00 hodin na stadionu SKP Olympie.

Zobrazeno: 2305×

Dívky a chlapci z pátých tříd se zúčastnili 23.a 24.4.2018 okresního turnaje ve vybíjené. Obě družstva se umístila na předposledním místě.
Šplh

Šplh

Vloženo: 3. dubna 2018

Zobrazeno: 4206×

Dnes 3.4.2018 se žáci zúčastnili okresního kola soutěže ve šplhu.Závodníci poměřili své síly s žáky z kutnohorských základních škol a na své výkony mohli být po právu hrdí. Ti nejlepší si odnesli medaile ze stupňů vítězů.Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme!
Basketbal - hoši mladší

Vloženo: 28. března 2018

Zobrazeno: 2815×

Dnes 28.3. pořádala naše škola okresní kolo basketbalu, mladších chlapců.
Basketbal - dívky mladší

Vloženo: 26. března 2018

Zobrazeno: 3243×

Dnes 26.3. se na naší škole konal basketbal dívek mladších.
Basketbal dívky starší

Vloženo: 19. března 2018

Zobrazeno: 3867×

Dnes dívky sehrály v Čáslavi své zápasy okresního kola. Bohužel ani jim se nepodařilo postoupit ze základní skupiny. Díky za reprezentaci.Další fotky na fb školy.
Basketbal - hoši starší

Vloženo: 10. března 2018

Zobrazeno: 4174×

Ve čtvrtek chlapci sehráli v Čáslavi zápasy okresního kola. Bohužel, někteří nominovaní se bez omluvy nedostavili, a tak kluci, kterých bylo jen osm, nepostoupili ze skupiny. Přesto děkujeme za snahu.
Bruslení

Bruslení

Vloženo: 18. února 2018

Zobrazeno: 3091×

Ve čtvrtek jsme vyrazili užívat si zimních radovánek.
Turnaj proti učitelům

Vloženo: 1. února 2018

Zobrazeno: 3347×

Dnes 1.2.2018 proběhl turnaj tříd druhého stupně proti učitelům. Zahráli jsme si vybíjenou, přehazovanou i basketbal. Všichni jsme si to užili a děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a fair play.
ČEPS Cup - florbal 1. stupeň - krajské kolo

Vloženo: 29. ledna 2018

Zobrazeno: 2915×

Dnes v pondělí 29.1. vyrazili naši reprezentanti na krajské kolo ve florbale pro 1. stupeň.

Zobrazeno: 3249×

Dne 8.12.2017 se konalo okresní kolo ve florbale, kam se naše žákyně nominovaly jako první z okrskové skupiny. V této skupině podlehly dvěma silnějším týmům a obsadily tak krásné 3.místo. Dívkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.