EDISON čtvrtek 9.2.2017

Vloženo: 9. února 2017

Dnes již probíhaly ve třídách druhé části projektu ( aktivity, tance, písně, soutěže, diskuze, písmo ...).  Jen nás moc mrzelo onemocnění Luis. Zítra by měl dorazit. Musím pochválit žáky z 8. ročníku, protože si připravili prezentace o ČR z oblasti historie, zeměpisu, jídla, osobností. Ukázali videa z Krkonoš( výstup na Sněžku), Ještěd, zimu na horách a významné české stavby. Naši návštěvu také učili česká slovíčka a jednoduché věty. Dvě Edisonky se byly  podívat ve 3.C a žáci jim rádi předvedli, co umí.  Uměli třeba položit jednoduché otázky. Všichni byli moc nadšeni a Edisonky překvapeny, co děti umí. Odpoledne proběhla " crazy party". Žáci přichystali občerstvení, děvčata z 8. ročníku připravila DVD učebnu a švédský stůl. Naučili jsme se písničku ( Já jsem z Kutné Hory ),polku, ale hlavním překvapením byl florbal s naší částí kutnohorského týmu. Dívky předvedly střelbu na brankářku, a pak si to naši Edisoni vyzkoušeli také - super. Na závěr proběhlo mezinárodní disco. Občerstvení studentům moc chutnalo. A pak se těšili na večeři, kterou pro ně připravil náš tělocvikář pan Třískala.
Klikněte zde