Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Finanční pomoc závodu FOXCONN

  • Mgr. Jaroslava Drabešová

Vloženo: 3. října 2013

Zobrazeno: 7338×

Interaktivní programy a učebnice si pořizujeme za přispění společnosti Foxconn.

Několik slov o společnosti:

 

Foxconn je registrovaná obchodní značka společnosti Hon Hai Precision Industry Co., Ltd. Hon Hai Precision Industry Co., Ltd. ("Foxconn") je uznávaným globálním leaderem v poskytování kompletních řešení v oblasti IT a produkci spotřební elektroniky až po výrobu součástek pro komunikační a elektronická zařízení. Vyrábí všechny součásti osobního počítače s výjimkou čipů. Jeho zákazníky jsou renomované společnosti světového významu.

 

V roce 2008 byla otevřena pobočka pardubického závodu také v Kutné Hoře.

Vedení společnosti se velmi zajímá o dění ve svém nejbližším okolí  a na petlici uzavřená továrna na kopci, jak může zcela jistě Foxconn Kutná Hora působit na své okolí,usiluje o to stát se nedílnou součástí regionu v pozitivním slova smyslu, a to nabídkou pracovních míst přednostně místním obyvatelům, investicemi do rozvoje svých zaměstnanců i podporou charitativních projektů a kulturního rozvoje regionu. Aktuálně je v Kutnohorském závodu Foxconn mj. na různých pozicích zaměstnáno přibližně 450 lidí s místem trvalého bydliště v Kutné Hoře a blízkém okolí.

 

                                                                              (převzato z www.foxconn.cz)

 

Naše základní škola se stala jednou z podporovaných institucí závodem Foxconn už v roce 2011. Od této doby každoročně získáváme finanční příspěvek na zakoupení interaktivních výukových programů a učebnic pro naše žáky. Nejvíc je využívala digitální třída, ale díky uzavřeným smlouvám na multi a superlicence také další ročníky. Perspektivně určitě míníme pokračovat a rozvíjet interaktivní, projektovou a tvořivou výuku, proto doufáme, že spolupráce se společností Foxconn bude nadále trvat a rozvíjet se.

Ve školním roce 2013/2014 jsme od společnosti Foxconn získali finanční dar na zakoupení sady sportovních dresů pro basketbalové družstvo děvčat. Pevně věříme, že jim přinesou hodně úspěchů!

 

 

Děkujeme za všechny zaměstnance a žáky a těšíme se na další spolupráci!