Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

"Adapťák" 6.C

  • Mgr. Stanislava Zoufalá

Vloženo: 19. října 2023 v 12:22

     Adaptační pobyt 6.C začal 10.10.2023 už na vlakovém nádraží. Všichni jsme si úspěšně a sami koupili jízdenky, rodiče se s námi rozloučili a my jsme vyrazili na cestu. Přestoupili jsme ve Zruči, kde jsme si ještě stihli zasportovat a trochu se seznámit s našimi milými instruktorkami z 9.B a s paní uč. Švejnohovou.  V cíli nás čekal příjemný areál v Chřenovicích- Podhradí.

     A od té doby se pořád něco dělo- poznávací hry Autogramiáda, Rande, fotbal, noční cesta pro odvážné, povlékání postelí- taky pro odvážné, ale nakonec to všichni úspěšně zvládli. Taky úklid, vynikající jídlo, běhací i přemýšlecí hry a důležité bylo také vymýšlení pravidel třídy, takových, abychom se ve třídě všichni cítili příjemně a bezpečně. 

     Ne vždy šlo všechno hned, učili jsme se dávat si navzájem prostor k hovoru, spolupracovat, inspirovat se a podobně. A naše úspěchy jsme si vzájemně zhodnotili a na závěr ocenili diplomem, protože všichni jsme udělali pokroky a adapťák si užili na sto deset procent :)

     Cesta zpět nám ubíhala i přes čekání ve Zbraslavicích a po poledni jsme se rozloučili na nádraží KH město. Děkujeme paní uč. Švejnohové za sladký dáreček i s nápisem, za spolupráci a těšíme se nějakou na další "výjezdní" akci. 

Galerie