Den otevřených dveří 16. 10.

• Mgr. Renata Křížová

Vloženo: 17. září v 14:26

Den otevřených dveří 16. 10.

Srdečně zveme rodiče i děti na Den otevřených dveří 16. října!

Projděte se Palachovkou

od roku 1984 do současnosti!

16. 10.

14:00 do 17:00

Srdečně zveme malé i velké děti, současné i bývalé žáky, rodiče a přátele školy,

na Den otevřených dveří na ZŠ Jana Palacha.

Pojďte cestovat časem a projít se s námi Palachovkou od roku 1984 do 21. století!

• Ve vestibulu si budete moci prohlédnout výjimečnou retrospektivní výstavu „A ten tu také byl“ ke 40. výročí otevření školy.
  • Čeká Vás každou hodinu hudební představení školního sboru Palášek.
  • Každou půl hodinu Vám žáci 8. B předvedou na módní přehlídce oblečení od „osmdesátek“ až po 21. století.
  • Rodiče a bývalí žáci si budou moci zavzpomínat, jaké učebnice a školní pomůcky se používali za „jejich časů“.
  • Pro menší děti bude připravena opičí dráha v retro stylu a předškolácké dílničky s halloweenskou tematikou.
  • V budoucnosti se ocitnete při nasazení VR brýlí používaných v hodinách přírodovědy, v  učebnách informatiky Vás zasvětíme do tajů programování a robotiky a cestovat budete časem, ale i Evropu v moderní učebně jazyků.
  • Budete moci zcela poprvé nahlédnout do třídy s logopedickou prevencí, která bude pro budoucí prvňáčky nově na ZŠ Jana Palacha otevřena ve školním roce 2025/2026!

Pokud jste zvědaví i na mnoho dalšího, co se na papír nevešlo, přijďte, těšíme se na Vás!