STŘÍBRNÝ SKŘIVÁNEK

• Mgr. Jiřina Vlasáková

Vloženo: 16. září 2012

Nová pěvecká soutěž na naší škole

Stříbrný skřivánek to je název nové pěvecké soutěže, která proběhne na naší škole.

Jedná se o nepostupovou soutěž a bude rozdělena do tří věkových kategorií.

1. kategorie – žáci 1. – 3. třídy

2. kategorie – žáci 4. – 6. třídy

3. kategorie – žáci 7. -9. třídy

Do soutěže se může přihlásit úplně každý, kdo rád zpívá. Soutěžit můžeš s jakoukoliv písničkou ať už moderní nebo lidovou. Písnička může být zpívaná česky, anglicky, či v jiném jazyce. Můžeš se doprovázet na hudební nástroj nebo použít hudební doprovod na CD.

Soutěž o Stříbrného skřivánka bude ve středu 17.10. od 13:00 do 13:45 pro 1. kategorii,

od 13:45 do 14:30 pro 2. kategorii,

od 14:30 do 15:15 pro 3. kategorii.

Na závěr každé soutěžní kategorie budou vyhlášeni vítězové. Ti také dostanou šanci vystoupit v prosinci na naší školní akademii. Vaše pěvecké výkony bude hodnotit porota složená z učitelů hudební výchovy.

Proto neváhejte a určitě se zúčastněte!

Zájemci se mohou hlásit u paní učitelky Vlasákové ve 2.B.

Všem budeme držet palce, protože všichni mají možnost předvést své pěvecké dovednosti.

Tak ostych stranou, vybrat tu správnou písničku a hurá soutěžit.