Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Branný den na Kaňku

Vloženo: 13. října 2007

Zobrazeno: 2599×

Ve čtvrtek 4. října a v pátek 5. října se uskutečnil náš branný den na Kaňku, s přespáním ve zdejší škole. K našemu cíli jsme vyšli lampiónovým průvodem. Na Kaňku jsme plnili spoustu úkolů z oblasti zdravovědy, topografie, uzlování, pracovali s buzolou, hráli Kufr a krátké scénky, soutěžili v nejrůznějších sportovních disciplínách.

Ve čtvrtek v podvečer jsme se sešli všichni žáci sedmých ročníků u budovy školy a vydali jsme se lampiónovým průvodem směrem na Kaňk, kde jsme se chystali přenocovat a plnit řadu úkolů z oblasti branné výchovy. Začalo pršet, ale nám to nevadilo. "Druhou večeři" -buřty- nám tedy paní učitelka udělala v troubě a byly moc dobré. Splnili jsme úkoly ze zdravovědy a zbytek večerního programu byl zcela v naší řežii. Kolem desáté byla večerka. Každý si našel místo k přespání - chlapci v tělocvičně , děvčata ve třídách a "šli jsme spát".

Druhý den opět pršelo. Nasnídali jsme se(měli jsme čaj a spoustu druhů sladkého pečiva).Uklidili jsme tělocvičnu, rozdělili jsme se do družstev a začali jsme hrát nejrůznější hry- Kufr, krátké scénky.Soutěžili jsme ve sportovních disciplínách, uzlovali jsme a pracovali s buzolou. Poté jsme začali uklízet školu a balit si své věci. Po společné kontrole budovy jsme se vydali zpět k naší škole.

Branný den byl velice vydařený. Žáci 7.B třídy

 

Galerie