Dopravní soutěž mladých cyklistů - celostátní finále

• Mgr. Pavel Mačina

Vloženo: 22. června 2023 v 10:58

Zobrazeno: 272×

Ve dnech 19. - 21. 6. 2023 proběhlo celostátní finále Dopravní soutěže mladých cyklistů. Naše družstvo v mladší kategorii reprezentovalo Středočeský kraj. Byli to Tereza Vilimovská, Kateřina Pitrová, Tomáš Kapusta a Michal Winkler. Soutěžili s dalšími 52 nejlepšími žáky ze 14 krajů celé České republiky. Konkurence byla obrovská, všichni soutěžící byli vzorně připraveni.

Obrázek o velikosti a důležitosti této akce si můžete vytvořit na tomto odkazu, kde naleznete videa a fotky z průběhu soutěže.

Po 3 dnech soutěžení naše škola obsadila nádherné 9. místo. Tomášovi Kapustovi uteklo první místo v soutěži jednotlivců o pouhé 3 body. V této soutěži bylo za první místo krásné horské kolo. Na této úrovni jsou všichni soutěžící vítězi, protože prošli přes okresní a krajská kola, kde vyhráli. Celostátní finále je už jenom vyvrcholení, kde se sejdou ti nejlepší z nejlepších.

Děkujeme soutěžícím za vzornou reprezentaci školy a celého Středočeského kraje a těšíme se na další úspěchy v příštích ročnících Dopravní soutěže mladých cyklistů.