Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Krajské kolo florbal

Vloženo: 14. února 2012

Zobrazeno: 4427×

V Praze 14.2. odehráli reprezentanti ZŠ Jana Palacha krajské kolo ve florbale.

Naše škola zajížděla do Prahy na krajské kolo s těmi nejvyššími ambicemi. A těmi byl postup na kvalifikaci o republikové finále.

Bohužel, postupové plány se nám začaly kazit, již v autobuse, když jsme přijeli později kvůli dopravní zácpě. Takže hned po příjezdu jsme museli absolvovat dva zápasy za sebou.

V prvním jsme se utkali s Kladnem, které bylo velmi kvalitním soupeřem,  a bohužel jsme prohráli 3 - 6.

Hned v dalším zápase nám byl sokem pořádající tým z Rudné. Po prohraném prvním zápase byli kluci správně nabuzení a  soupeře hned od začátku zatlačili hluboko do obrany. Soupeř se do útoku dostával jen sporadicky. Naši reprezentanti měli spoustu šancí, ale žádnou nedokázali využít, a tak zahřmělo na druhé straně. Po obdržené brance se nám sice podařilo rychle vyrovnat, ale pak se opět naši střelci nemohli prosadit. Když už i odmítli trefit práznou branku, soupeř z ojedinělé akce minutu před koncem skóroval a my prohráli i druhý zápas a to v poměru 1 - 2.

Ve třetím zápase jsme opět soupeře z Kralup jasně přehráli, ale díky střelecké nemoucnosti vyhráli pouze 2 - 1.

V posledním zápase ve skupině nás čekala silná Mladá Boleslav, kterou kluci opět přehráli a zvítězili zaslouženě 2 - 1.

Bohužel smolný zápas s Rudnou rozhodl o tom, že jsme skončili ve skupině na třetím místě a nepostoupili do dalších bojů.

Celkově tým ZŠ Jana Palacha skončil na 5. místě v kraji. Což je pěkné umístění, ale s tímto týmem se mohlo dojít dál.

Školu reprezentovali: Smitka (Foršt) - Junek, Vojtíšek - Pavlík, Fišar - Šváb, Jelínek, Culek - Kačerovský, Procházka, Němec - Berka.


Děkujeme a gratulujeme.

Galerie