Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Plavecko - běžecký pohár 2007 v Kutné Hoře

Vloženo: 27. dubna 2007

Zobrazeno: 6295×

Ve středu 25.4. proběhl duatlon, kterého se naše škola zúčastnila poprvé ve své historii a i přestože to byl náš první start v této soutěži, rozhodně jsme se neztratili.

Plavecko - běžecký pohár, neboli duatlon proběhl ve dvou částech. První plavecká část se konala v kutnohorském bazéně a druhá proběhla v areálu pod Vlaškským dvorem.

V první části duatlonu jsme nepohlíželi na příčky nejvyšší, protože reprezentace naší školy byla převážně složená z výborných běžců, kteří svou ztrátu z plavání měli dotahovat ve druhé části. Ale přeci jen jsme měli jedno velké želízko v ohni i v plavecké části, byla jím Tereza Vyvialová, která naše očekávání přetavila v nejlepší zaplavaný čas ve své kategorii. Skvělé vyhlídky na úspěch měl i Pavel Musil, který jako famózní běžec startoval ze 6. místa a na postupové pozice ztrácel necelých 10 vteřin.

Po plavecké části jsme se přesunuli pod Vlašský dvůr, kde reprezentanty čekal již zmíněný běh. Předpoklady jsme potvrdili a v běhu se naši reprezentanti posouvali již pouze směrem dopředu. Startovalo se Gundersenovou metodou a po výborném běžeckém výkonu si účast na krajském kole zajistila Tereza Vyvialová. Bohužel Pavlu Musilovi postup unikl jen těsně a skončil na nepopulárním 4. místě. Výborného času v běhu dosáhli i Martina Kopecká, která měla třetí nejlepší běžecký čas, a Vojta Kaucner, který se posunul o neuvěřitelných 8.míst.

Reprezentovali - Kopecká Martina, Vyvialová Tereza, Hervert Rudolf, Charvátová Šárka, Fiedlerová Jana, Hollasová Johana, Musil Pavel, Kaucner Vojtěch, Kareš Jan

Děkujeme a gratulujeme

Galerie