Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Krajské kolo - Pohár rozhlasu

Vloženo: 7. června 2007

Zobrazeno: 6469×

Již minulý rok se naše škola probojovala do krajského kola, které se koná ve Staré Boleslavi a letos to zopakovali naši starší žáci.

Výkony, které starší žáci předvedli na okresním kole v Čáslavi, naznačovaly, že ani na kraji bychom nemuseli brát spodní místa.

Pomalejší časy na 60 m našich borců naznačovaly horší bodový zisk, ale zdání klame, časy byly pomalejší, jen díky elektrickému měření, výkony tedy srovnatelné, jako v Čáslavi.

Další disciplínou byl skok vysoký, kde hodně záleželo, jestli naši borci zopakují svá osobní maxima, bohužel se nepovedlo a na skoku vysokém jsme mírně ztratili. Ale všichni naši zástupci v této disciplíně, jsou v osmém ročníku, je dobrý příslib pro další rok.

Souběžně se skokem vysokým, začal probíhat i skok daleký, kde David Procházka potvrdil dobré výkony a svůj výkon zopakoval. Super výkonem se blýskl další "osmák" Marek Bilina, který ulétl na skvělých 530 cm, což je opět velký příslib do budoucnosti.

V dalším sektoru probíhal vrh koulí, kde se ve výborném světle ukázal Ondra Hvězda a předvedl vrh za 11 metrů. Pavel Musil se poté zlepšil a vrhem za 10,50 m získal vele důležité body pro naše družstvo.

Předposlední disciplínou byl běh na 1500 m, který měl být naší nejsilnější zbraní, což se potvrdilo a duo Musil, Kaucner V. zaběhli druhý a třetí nejlepší čas a Vojta si navíc skvělým finišem zlepšil osobní maximum. Časy 4:44 a 4:46 mluví za vše.

Poslední disciplínou byla štafeta 4X60 m, kterou jsme v Čáslavi absolvovali s pádem, nyní jsme nic neponechali náhodě a po tvrdém treninku, se dostavilo zlepšení o výborných 2,5 s.

Vyhlašení výsledků, přišlo záhy po doběhu štafet a naše škola se umístila na výborném 5. místě! Zlepšila se i bodově a tato kategorie je velkým příslibem pro příští rok.

Všem reprezentantům děkujeme za skvělý přístup a výbornou reprezentaci školy.

Reprezentovali - BILINA, DASTYCH, DUS, HVĚZDA, KAUCNER K., KAUCNER V., MUSIL, NEŠPOR, PROCHÁZKA

 

Galerie