Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Vloženo: 4. června 2007

Zobrazeno: 6499×

Dětský den je každoročně na naší škole ve znamení sportu, ani letos tomu nebylo jinak.
Počasí nám přálo a některé výkony opravdu stojí za zveřejnění.

 

 4. ročník
        
 Dívky    Chlapci 
 ŠPLH
        
1.Nešporová10,74s  1.Šimůnek10,98s
2.Jandíková11,02s  2.Gargula11,42s
3.Moravová11,89s  3.Vele12,32s
        
 60m
        
1.Tvrzníková10,37s  1.Jestříbek10,68s
2.Moravová10.68s  2.Pokorný10,70s
3.Čadilová11,14s  3.Máslo10,89s
        
 SKOK DALEKÝ
        
1.Nešporová298cm  1.Pokorný347cm
2.Čadilová243cm  2.Máslo345cm
3.Tvrzníková287cm  3.Vele341cm
        
 MÍČEK
        
1.Moravová17,94m  1.Máslo31,04m
2.Košinová16,33m  2.Bříza29,68m
3.Krkošová16,32m  3.Jestříbek29,08m
        
        
ŠTAFETY 4X50m      
1.4.ADudlaVeleNovákováTvrzníková 
2.4.BHákŠimůnekGargulaVekrbauerová 

 

5. ročník
        
Dívky    Chlapci 
ŠPLH
        
1.Zadinová10,53s  1.Šváb8,89s
2.Šlejmarová10,47s  2.Daněk9,11s
3.Fiedlerová8,73s  3.Jiráň9,81s
        
        
60 m
        
1.Vrubelová10,16s  1.Daněk9,17s
2.Fidlerová1,26s  2.Jiráň9,91s
3.Zahradníková10,49s  2.Šváb9,91s
     3.Tvrdík10,02s
        
SKOK DALEKÝ
        
1.Dvořáková B.318cm  1.Daněk359cm
2.Dvořáková K.304cm  2.Švejda335cm
3.Fidlerová 270cm  2.Tvrdík335cm
     3.Kareš319cm
        
MÍČEK
        
1.Dvořáková B.26,72m  1.Daněk38,70m
2.Dvořáková K.26,53m  2.Švejda38,48m
3.Zahradníková22,00m  3.Košina34,29m
        
        
ŠTAFETY 4X50m      
1.5.BŠvábTvrdíkVrubelováZadinová 
2.5.ADaněkJiráňDvořáková B.Dvořáková K. 

 

6. ročník
        
Dívky    Chlapci 
ŠPLH
        
1.Vlasáková6,33s  1.Ruszó5,5s
2.Zyková7,31s  2.Pudil6,1s
3.Zahradníková7,51s  3.Bláha 7,3s
        
        
60 m
        
1.Vlasáková9,57s  1.Holub8,87s
2.Zahradníková9,60s  2.Pudil9,25s
3.Adamová9,69s  3.Bláha9,41s
        
        
SKOK DALEKÝ
        
1.Kopecká360cm  1.Holub380cm
2.Vlasáková 336cm  2.Hons379cm
3.Holáčiková332cm  2.Horváth379cm
     3.Pudil376cm
        
MÍČEK
        
1.Zahradníková32,65m  1.Horváth47,95m
2.Adamová25,84m  2.Ruszó42,30m
3.Kovandová25,75m  3.Nešpor39,00m
        
        
ŠTAFETY 4X50m      
1.6. A - 33,50sHolubHonsKopecká Adamová 
2.6. B - 35,30sKučeraRuszóKubováKovandová 
        
ŠTAFETY 8X200m      
1.6. A - 4:36,60sBláhaPudilHonsHolub 
  AdamováKopeckáZahradníkováVlasáková 
2.6. B - 5:04,40sRuszóPacákMoravecKučera P. 
  KubováZykováKovandováPečimúthová 

 

7. ročník
        
Dívky    Chlapci 
ŠPLH
1.Pokorná7,90s  1.Čapek4,20s
2.Nováková8,24s  2.Raszka5,64s
3.Dvořáková8,61s  3.Procházka6,11s
        
        
60 m
1.Pokorná8,95s  1.Havelka7,62s
2.Dvořáková9,74s  2.Balán8,75s
2.Vistrová9,74s  3.Morava8,81s
3.Nováková I.9,80s     
        
        
SKOK DALEKÝ
1.Dvořáková353cm  1.Cink427cm
2.Pokorná341cm  2.Morava421cm
3.Mančová330cm  3.Havelka402cm
        
        
MÍČEK   KOULE 
1.Vyvialová30,83m  1.Táborský10,40m
2.Betuštiaková29,18m  2.Fitzbauer8,82m
3.Mačinová28,94m  3.Morava7,23m
        
        
ŠTAFETY 4X50m      
1.7. A - 31,40sCinkVocelNováková Pokorná 
2.7. B,C - 32,20sMorava HavelkaBetuštiakováVistrová 
        
ŠTAFETY 8X200m      
1.7. A - 4:35,00sCinkKociánVocelCink 
  BělaškováPokornáDvořákováNováková 
2.7. B,C - 4:38,60sMoravaHavelkaBalánČapek 
  VistrováBetuštiakováMančováKoucká 

 

8. ročník
        
Dívky    Chlapci 
ŠPLH
        
1.Fidlerová4,57s  1.Šmolda4,34s
2.Zahradníková5,30s  2.Dastych5,18s
3.Pavlovcová5,36s  3.Dus5,20s
        
        
60 m
        
1.Fišerová8,75s  1.Dus8,15s
2.Hollasová8,90s  1.Dastych8,15s
3.Fidlerová9,00s  2.Nešpor8,55s
     3.Musil8,62s
        
        
SKOK DALEKÝ
        
1.Fišerová395cm  1.Bilina493cm
2.Zemanová369cm  2.Nešpor429cm
3.Charvátová363cm  3.Dastych427cm
3.Holasová363cm     
        
        
KOULE
        
1.Charvátová7,53m  1.Bilna9,60m
2.Dvořáková7,17m  2.Musil9,40m
3.Zemanová6,50m  3.Nešpor8,32m
        
        
ŠTAFETY 4X50m      
1.8. A - 30,00sDusNešporFidlerováFišerová 
2.8. B - 30,70sŠmoldaDastychHollasováZahradníková 
3.8. C - 31,60sPřibylBilinaNovákováHáková 
        
ŠTAFETY 8X200m      
1.8. A - 4:16,10sDusnNešporMusilPoříz 
  FidlerováCharvátováFišerováMotýlová 
2.8. B - 4:31,50sHolobuekŠmoldaNěmecDastych 
  NovákováZahradníkováDvořákováHollasová 

 

9. ročník
       
Chlapci     
ŠPLH SKOK DALEKÝ 
       
1.Hvězda2,61s 1.Červený422cm
2.Kaucner3,88s 2.Konečný416cm
3.Procházka3,92s 3.Štěpán410cm
       
       
60 m  KOULE 
       
1.Kaucner7,21s 1.Kaucner11,73m
2.Procházka8,46s 2.Hvězda10,83m
3.Horníček8,55s 3.Procházka9,60m
       
       
       
ŠTAFETY 4X50m     
       
1.9.B -29,20sKaucner    
  Horníček    
  Procházka    
  Müller    
       
2.9 A - 29,60sKřepelka    
  Koleček    
  Láznička J.    
  Láznička L.    
       
3.9 C - 31,50sVašíček    
  Brachovec    
  Červený    
  Češpiva    

 

 

 

 

Galerie