Palachovka našla své výtvarné talenty

• Mgr. Zdenka Černá

Vloženo: 2. května v 10:31

Palachovka našla své výtvarné talenty

Palachovka našla své výtvarné talenty. Výtvarná soutěž probíhala v rámci školní akce Palachovka hledá talenty. Do soutěže bylo přihlášeno téměř 50 žáků napříč 1. a 2. stupněm školy. Odborná porota vybrala do finále 13 prací, které se podělily o umístění ve svých kategoriích. Tématem byl „Život ve škole, kamarádi, zájmy a rodina.

Porota ocenila dodržení tématu, výtvarné techniky a u starších žáků i abstraktní pocitové řešení vztahů. Zvláštní pochvala patří absolutní vítězce výtvarné soutěže Karolínce Štindlové z 2. A, která vytvořila pracnou, velmi originální kompozici šesti prací formou skládačky.

A jak vše celkově dopadlo najdete ve výsledkové listině v příloze a v galerii finalistů. Gratulujeme, chválíme a těšíme se na další ročník i práci v hodinách:).