PALACHOVKA HLEDÁ TALENTY 2024

• Mgr. Jiřina Vlasáková

Vloženo: 18. března v 12:10

PALACHOVKA HLEDÁ TALENTY 2024

Další akcí oslav 40. výročí naší školy je soutěž Palachovka hledá talenty 2024.

Soutěž, které se mohou účastnit všichni žáci naší školy a předvést své výjimečné schopnosti a dovednosti: pěvecké, taneční, hudební, kouzelnické, dramatické, gymnastické, …  Soutěžit mohou jednotlivci, dvojice i skupiny.

Zároveň proběhne i výtvarná soutěž na téma: Život na Palachovce. Výtvarné práce, vytvořené libovolnou technikou, odevzdávejte do 15. 4. ve třídě 1.A .

Výběrové kolo bude ve středu 17. 4. 2024 od 9:00 hodin ve školním divadle. O postupu do finále rozhodne porota složená z vyučujících a členů školního parlamentu. Porota bude hodnotit celkový projev soutěžícího.

Zájemci, kteří se chtějí talentové soutěže zúčastnit se přihlásí do 15.4. ve třídě 1.A u paní učitelky Vlasákové

O vítězi ve finále soutěže rozhodnou v úterý 30. 4. 2024 ve velké tělocvičně všichni žáci a zaměstnanci školy, případně hosté, kteří se našeho finále zúčastní.

Těšíme se na všechny soutěžící a všem držíme palce!