• Mgr. Renata Křížová

Vloženo: 27. března 2023 v 15:08

Ve čtvrtek 16. 3. proběhl na naší škole Den otevřených dveří.

Ve čtrvtek 16. 3. si děti mohly v rámci Dne otevřených dveří společně s rodiči prot prostory školy a seznámit se s projekty, akcemi a činnostmi, které škola pořádá.

Každou celou hodinu si rodiče s dětmi měli možnost poslechnout vystoupení školního sboru Palášek. Ve vestibulu zároveň běžela i nonstop projekce „Ze života školy“.

Menší děti si rády proběhly překážkovou dráhu v tělocvičně, nazdobily perníčky ve školní kuchyňce a vyrobily velikonoční dekoraci v rámci předškolácké hodinky. Nejen starší žáky s rodiči zaujalo vybavení učeben a projekty na 2. stupni, VR brýle, projekt CO2, moderní počítačová učebna, programování, roboti a stavebnice.

Rodiče měli příležitost nahlédnout „pod pokličku“ školních projektů jako např. Abeceda peněz, KIVA, Trenéři do škol, jazykové pobyty, prohlédnout si tištěnou verzi školního časopisu.

Po celé odpoledne dělali návštěvníkům milou společnost, prováděli a poskytovali informace žáci 9. ročníků, za což jim patří velké díky. Pochvalu si zaslouží i žáci, kteří byli po celou dobu nápomocni svým učitelům s prezentací projektů.