Edison - třetí den

Vloženo: 20. února 2019 v 21:36

Středa – třetí den – GLOBAL VILLAGE

Dnešní den byl ve znamení oblíbené akce Global village. Edisoni již od rána připravovali společně se svými asistenty v tělocvičně svá stanoviště a od druhé hodiny se žáci (postupně po ročnících) měli možnost přijít podívat, seznámit se s tradičními pokrmy a ochutnat různá jídla od sladkých sušenek přes slané těsto plněné bramborovou směsí až po tradiční indonéské nudle a opravdu pálivou omáčku. Dále si vyzkoušeli psát inkoustem čínskou abecedu, zúčastnili se soutěže o to, kdo nejrychleji rozloží a složí matrjošku, zasoutěžili si ve vědomostech i tanci a nechyběly ani podpisy na památku a samozřejmě oblíbená selfíčka.

V odpoledních hodinách se uskutečnila druhá plánovaná procházka po krásách Kutné Hory, tentokrát Edisoni s některými žáky navštívili hřbitovní kostel Všech Svatých s kostnicí a katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele v Sedlci.