Edison - pátý den

Vloženo: 22. února 2019 v 22:12

V pátek se pomyslný kruh prezentací, her a dalších aktivit uzavřel. Všechny třídy se během týdne blíže seznámily se všemi Edisony a s jejich připraveným programem, a tak bohužel nezbývalo nic jiného než se rozloučit a celotýdenní projekt hezky společně zakončit.

Šestou vyučovací hodinu jsme se tak sešli symbolicky opět tam, kde byl v pondělí EDISON zahájen, ve vestibulu školy, abychom si všichni ještě naposledy zazpívali, řekli pár slov, poděkovali, předali dárečky, vyfotili se, zkrátka užili si poslední společné chvilky s našimi Edisony.

Dovolte nám i zde ještě jednou všem poděkovat. V prvé řadě našim asistentům za jejich spolupráci, zájem a ochotu, byli jste super, ostatním žákům za jejich aktivitu a pozornost věnovanou Edisonům, kolegům za skvělou spolupráci, vedení školy za možnost tento projekt na naší škole opět uskutečnit a samozřejmě i samotným Edisonům za jejich skvělé prezentace a čas, který s námi strávili. THANK YOU ALL!!