Edison - čtvrtý den

Vloženo: 21. února 2019 v 20:49

Čtvrtý den - Let´s the party!

Čtvrtek byl opět už od rána plný zajímavých aktivit. Žáci se blíže seznámili s dalšími Edisony, jejich zeměmi a kulturou. Vyzkoušeli si například základy kung-fu, zahráli si hry jako hot potato nebo získali základy arabštiny.

Odpoledne byla na programu očekávaná party. V tělocvičně se sešlo více jak sto dětí a velké množství nejrůznějších dobrot, které děti nakoupily nebo upekly. Hned od začátku se všichni bez váhání zapojili do tance a zpěvu, ve skupinách naučili Edisony české lidové písničky a secvičili super tanečky. Naši zvukaři po celou dobu hráli písničky na přání, nechyběl ani foto koutek nebo místo pro vzkazy, které budou ještě dlouho připomínat tento zajímavý projektový týden. Zkrátka celé odpoledne si všichni naplno užili a my děkujeme, že jste v tak hojném počtu přišli a vytvořili báječnou atmosféru.