EDISON - den druhý

Vloženo: 20. února 2018

V úterý se Edison nesl opět na vlně dobré nálady. Ze všech již opadl lehký ostych a mohlo se od rána pokračovat v započatých aktivitách. Studenti se nemohli dočkat, kteří další edisoni se jim ve třídách představí a jaké nové zážitky je čekají. A lze jen konstatovat, že Stacey, Beatrice, Gabriel, Gabriela, Zhi Wen a Jessica byli opět perfektní :-). Jejich představení doplnila spousta her a také zajímavých videí a naši edisoni se tak stali hlavním tématem žákovských diskuzí na chodbách.

Po škole vyrazili edisoni na pořádný nákup a večer tráví vymýšlením programu a také v kuchyni připravováním….no, nechte se překvapit ;-)

Tak mrkněte na fotky (postupně budou ještě doplňovány) a zítra hurá do tělocvičny na tzv. global village.