EDISON - den čtvrtý

Vloženo: 23. února 2018

Po středečním „cestování“ v rámci global village se ve čtvrtek žáci vrátili zpátky do tříd, což ale neznamenalo žádnou nudu, ba naopak. Stacey pokračovala v seznamování žáků s ruskou kulturou a došlo i na taneček, idol všech žaček Gabriel si připravil pro žáky malou lekci španělštiny, Bia bodovala s hrou „horká brambora“, Gabi a Zhi Wen okouzlovali žáky videi s přírodními krásami z jejich domoviny a Jessica zaujala fotkami a naprosto dokonalým popisem jejích oblíbených pokrmů, které se připravují na Taiwanu.

Vyučovací hodiny utekly jako voda a všichni už se nemohli dočkat odpoledne, protože na programu byla všemi očekávaná farewell party. Party byla naplánovaná na čtvrtou hodinu, ale nedočkavci se do tělocvičny začali trousit již půl hodiny před jejím začátkem. A jak dopoledne říkal Gabriel: „U vás, když se řekne ve čtyři, všichni jsou ve čtyři připraveni, u nás, když se řekne ve čtyři, všichni jsou ready tak ve čtyři deset až čtyři třicet:-)“ a jeho slova se vyplnila do posledního. S odbíjením čtvrté hodiny odpolední bylo téměř 70 dětí připraveno v tělocvičně a všichni netrpělivě vyhlíželi naše edisony. Každou minutkou rostlo napětí, a tak po několika minutách čekání se spustil obrovský jásot, když se objevili ve dveřích. Nic už tedy nebránilo tomu, aby party mohla naplno propuknout.

Jídlo střídal zpěv, zpěv střídal tanec, tanec střídaly hry, karaoke…došlo například i na ploužáky, písničku Pec nám spadla, týmový kvíz a mnoho dalšího. A my věříme, že jste si více jak tříhodinovou party v tělocvičně a následně v divadle naplno užili.

Všem tímto děkujeme, že jste vytvořili úžasnou atmosféru, děkujeme za spolupráci při organizaci, děkujeme za vzornou přípravu a velkolepou ukázku české kuchyně a především za to, že v odpoledních hodinách se vás ve škole sešlo tolik :-) Pro představu přinášíme zase několik fotografií z tohoto dne.