ABECEDA PENĚZ - Výlet do Norimberku

Vloženo: 21. června 2018

Žáci 4.A 4.B se za projekt Abeceda peněz pořádaný Českou spořitelnou odměnili výletem do Norimberku.
V úterý 12. 6. 2018 se děti  ze třídy 4. A, 4. B a  5. C vydaly na cestu k zážitkům do města pravého ráje – Norimberku. První zastávka byla v místní zoo, kde na nás čekala návštěva delfinária.
Delfíni nám předvedli svoji úchvatnou show, svoje vystoupení ukázali i hraví tuleni. V odpoledních hodinách jsme se vydali za poznáním historie slavného města. Obdivovali jsme památky z dob Karla IV. a zakusili tak podmanivou atmosféru města Norimberk. S naším profesionálním průvodcem jsme nic nepřehlédli.
Celý výlet se nám moc líbil. Máme spoustu zážitků. Představení delfínů jsme stihli dvakrát. Město nás uchvátilo také, jedna historická stavba a zajímavost za druhou. Velké poděkování patří našemu ochotnému průvodci.