Zahájení školního roku 2013/2014

• Mgr. Jaroslava Drabešová

Vloženo: 23. července 2013

Vážení rodiče a přátelé školy, milí žáci,

školní rok 2013/2014 začne 2. září 2013 v 7.55 hod. Škola bude otevřená od 7.35 hod.

Žáci 1. ročníku i s doprovodem se shromáždí ve vestibulu školy, kde proběhne přivítání prvňáčků vedením školy, žákovským parlamentem a krátké vystoupení souboru "Palášek". Po společném programu si je třídní učitelky odvedou do tříd.

Žáci 2.- 9. ročníku půjdou přímo do svých tříd. 6. ročník bude umístěn v bývalých devítkách, druhé (poslední) patro U2, kde je přivítají třídní učitelé a dostanou pokyny pro následující dny.

Zároveň Vám oznamujeme, že z organizačních a provozních důvodů se školní družina stěhuje do přízemí pavilonu U1.

Třídy 1.A, 1.B, 3.B a DVD učebna se stěhují do druhého patra pavilonu U1 (1.stupeň). Třída 3.A do přízemí pavilonu U2 (2.stupeň).

Děkujeme Vám všem za pochopení, přejeme hezký zbytek prázdnin a těšíme se na nový školní rok!