Předškoláci se těší k zápisu

• Mgr. Hana Chovancová

Vloženo: 18. ledna 2014

15.1.2014 se konala poslední předškolácká hodinka s méďou Palim. Malí předškoláci přišli se svými rodiči a někteří vzali i sourozence. Nejprve se s medvídkem Palim přivítali a pak už jedna činnost střídala druhou. Společně se naučili básničku o medvědovi i s pohybovým doprovodem, na tabuli přečetli číslice i písmena a zkusili si je napsat. Také poskládali panáčka z geometrických tvarů a určili jeho barvy. Následovala relaxační chvilka - skákání panáka na chodbě. Potom už každý pracoval sám. Předškoláčci byli velmi šikovní a naučili se správně držet tužku, podepisovali se a plnili různé úkoly, jako při vyučování. Vše se jim podařilo a za odměnu dostal každý malého medvědího kamaráda. Všichni se již těší, že se brzy uvidí u zápisu do I. třídy.