"Palachovka hledá talenty 2012!"

• Mgr. Jiřina Vlasáková

Vloženo: 16. dubna 2012

"Palachovka" našla své talenty! Vyrovnané finále předvedlo nové pěvecké a hudební naděje.

„Palachovka“ našla své největší talenty pro rok 2012!

Finálovým kláním prošlo deset soutěžních vystoupení, ze kterých jako vítězové vyšlo hudební duo Right Road – Petra Krkošová a Michael Štěpánovský z 9.A.

Na druhém místě se umístila zpěvačka z 8.B, Magda Dědičová a na třetím pěvecké naděje Saša Bilaňuková (5.A) a Terezka Škopková (4.A). Letos byla poprvé udělena i cena poroty, kterou získal taneční pár Jolanka Hromčíková a Jára Matějovský z 2.A, kteří „zabodovali“ latinskoamerickou cha-chou.

Vítězům srdečně blahopřejeme, protože konkurence byla opravdu veliká. Zpěváci, tanečníci, hudebníci- všichni předvedli excelentní vystoupení. Návštěvníci finále měli těžké rozhodování, komu dát hlas. Také závěrečné počítání potvrdilo, že umístění všech bylo velmi těsné.

Součástí finále bylo i vyhlášení vítězů výtvarné soutěže „Sport“. Na prvním místě se umístila Alice Hromčíková ze 3.A, na druhém Štěpánka Neumanová ze 4.B a o třetí místo se dělí Ema Klímová (3.A) a Adéla Němcová (2.A). Také blahopřejeme!

Talent účastníků finále nepřijde nazmar. Představí se příležitostně

na vystoupeních naší školy, případně na školní akademii ve školním roce 2012 / 2013.

Ještě jeden symbolický potlesk a těšíme se opět na setkání při soutěži

„Palachovka hledá talenty 2014!“.