Halloweenské spaní ve škole 22. - 23.10.2010

Vloženo: 23. října 2010

V pátek večer se opět sešla strašidla z Palachovky, bylo jich téměr 70. Nejdříve se vypravila na strašidelný lampionový průvod kolem školy. Po návratu je čekaly anglické či sportovní úkoly v tělocvičnách. Všechna strašidla prošla bez ztráty bodu. Jsou chytrá a zdatná. Za odměnu je čekala strašidelná večeře - pizza. Servírky z 9. ročníků nestíhaly obsluhovat, protože strašidla byla vyhládlá. Pak začal jejich úžasný rej, spousta her a soutěží, ale hlavně byla vyhlášna nejhezčí a nejstrašidelnější strašidla. Byl to však pro moderátorky těžký úkol, všechna byla úžasná. Nakonec na zklidnění pohádka a sladké sny. Ráno dostala diplomy za přežití, sladké odměny  z kouzelného stromu a podpis na listinu strašidelné školy. Bylo to super, zde je pár fotek. Ostatní fotky si můžete zkopírovat u našich třídních čarodějek.