FINÁLE soutěže "Palachovka hledá talenty 2011!"

• Mgr. Jaroslava Drabešová

Vloženo: 1. dubna 2011

Máme nově zvolené "krále" školních talentů!

Ve středu 30.března si žáci a učitelé naší školy zvolili z jedenácti finalistů vítěze. Atmosféra soutěže byly napjatá do poslední chvíle, protože soutěžící předvedli opravdu vynikající výkony. Nakonec "hlas lidu" rozhodl, že největšími talenty, tedy na prvním se umístili hip-hopoví tanečníci Milan Vallo a Jan Šimůnek z 8.A,  na druhém místě hudební duo Petra Krkošová a Michael Štěpánovský z 8.A a na třetím místě zpěvačka Karolína Smutná z 5.B.

S vítězi talentové soutěže byli zároveň vyhodnoceni i nejlepší výtvarníci, účastníci výtvarné soutěže "Kniha-přítel člověka." Na prvním místě se umístila Tereza Müllerová z 2.A, o druhé místo se dělí Kristýna Pacltová z 9.B a Tereza Votýpková ze 7.B a o třetí místo Saša Bilaňuková ze 4.A, Ema Klímová z 2.A, Adéla Němcová z 1.A a Adéla Navrátilová z 5.B.

Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník "Palachovka hledá talenty 2012!"