Setkání s bývalými deváťáky

• Anna Kovandová

Vloženo: 13. listopadu 2008

Setkání s bývalými deváťáky…

Jak se již stalo tradicí, konalo se i letos setkání současných žáků se žáky bývalými. K naší velké radosti se dostavil velký počet bývalých žáků, kteří si pochvalovali dobrou úroveň přípravy z naší školy a také se rádi setkali se svými bývalými spolužáky a učiteli.

Bývalí žáci informovali o přijímacích zkouškách, náročnosti studia, vybavení školy, plánech do budoucna, ale také o finančním zatížení rodiny, ať už v podobě učebnic, ale i pomůcek na výuku a praxi. Po úvodní části se rozběhla neformální beseda, při které se jednotliví žáci ptali studentů na podrobnosti týkající se studia.

Věřím, že celá akce byla přínosem a přispěla k lepší informovanosti žáků v dalších možnostech studia.

Besedovat přišli:

Gymnázium Jiřího Ortena v Kutné Hoře: Denisa Míčová

Gymnázium Čáslav: Monika Valoušková

VOŠ, SPŠ a OA Čáslav: Jan Kareš, Michaela Motýlová, Nikoleta Mašínová, Kamila Fišarová, Karolína Fojtová

SOŠ informatiky a SOU Kolín: Ondřej Dobřanský

SPŠ a VOŠ Kutná Hora: Jan Dus, Petr Balšánek, Lukáš Křepelka, Michal Mrázek