Sportovní olympiáda pro MŠ

Vloženo: 5. června 2008

4. června jsme uspořádali úplně novou akci, sportovní olympiádu pro děti z Mateřských škol Kutná Hora. Řádně jsme se na děti připravili. Vybrali jsme vhodné soutěže, připravili časový program, drobné dárky, pamětní listy a čekali jsme návštěvu. Byla radost se dívat na malé caparty s jakou vervou závodí, i když vrátit se pro spadlou čepici během ' ostrého' sprintu, bylo mnohdy důležitější. Akce se všem líbila, a tak jsme možná založili novou tradici.

Co ještě dodat?

Děti přivítala paní učitelka G. Müllerová, která byla garantem akce, a po ní dostala slovo předsedkyně školního parlamentu Míša Balánová.

Vhodné disciplíny byly: běh, hod, skok z místa a na závěr štafety.

Děti dostaly perníčky, které upekly členky sboru a nazdobily žákyně 8. a 9. tříd.

Pamětní listy navrhli žáci 8. A.

Měli jsme tu žabičky, netopýry, jednorožce,...

Závodili předškoláci.

Závodníci měli obrovskou podporu publika, jejich malí kamarádi přišli vyzbrojeni trumpetkami, bubínky, mávátky,..Wink

O děti se starali žáci 9. tříd.

Akce se líbila, a tak doufáme, že nebyla poslední a že jsme opravdu založili novou tradici.Smile