3. září 2007

Vloženo: 10. září 2007

Letošní začátek roku byl ve znamení slavnostního otevření upravených částí naší školy. Přivítali jsme významné hosty. Naše škola se postupně stává moderní bezbariérovou školou

3. září 2007 byl pro nás velmi slavnostním dnem. Ve škole se celé prázdniny pracovalo a 3. září přijeli hosté, aby otevřeli zrekonstruované části našich budov a hlavně aby se podíleli na otevření bezbariérových prostor školy. Přijel ředitel TPCA ( významného sponzora plošin pro handicapované žáky), dostavili se zástupci Města Kutná Hora, včele se starostou, panem Šalátkem. Opět jsme měli tu čest přivítat u nás významnou osobnost našeho sportu paní Jarmilu Kratochvílovou. Naše škola se stává moderní bezbariérovou školou. Děkujeme všem sponzorům a lidem, kteří se aktivně zapojili do práce v občanském sdružení Cesta životem bez bariér.