Kruh spolupracujících škol

Vloženo: 30. března 2007

Symbolicky 28. března na Den učitelů se sjeli do Kutné Hory zástupci 26 škol a jejich zřizovatelů z celé republiky na zahajovací konferenci 'Kruhu spolupracujících škol'. Byli hosty v naší škole.

Kruh spolupracujících škol

28. března 2007 se konala v Kutné Hoře konference „Kruhu spolupracujících škol“. Sjeli se k nám zástupci 26 škol z celé republiky. Členem delegací byl vždy také zástupce zřizovatele (starosta, místostarosta apod.). Po dopoledním slavnostním zahájení ve Vlašském dvoře pedagogové měli program u nás ve škole. V jednotlivých workshopech probírali tvorbu ŠVP, školství v Anglii nebo jak se učí handicapované děti v Německu. Starostové měli svůj zvláštní program, do kterého se vešla i prohlídka pamětihodností Kutné Hory. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a další setkání jsou plánována v časovém horizontu jednoho roku.