Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Den pro 7.B aneb když škola a rodina spolupracují

  • Mgr. Pavel Jeřábek

Vloženo: 1. března v 11:29

Zobrazeno: 241×

V tomto školním roce se 7.B spolu se svým novým třídním snaží zlepšit život ve své třídě. Od září intenzivně pracujeme na vztazích a třídních pravidlech a jejich dodržování. V třídnických hodinách diskutujeme o svých pocitech a potřebách, zapojili jsme se do projektu Kiva na prevenci šikany a čeká nás spolupráce s Týmem na podporu duševního zdraví dětí od Eduzměny. 

Již v září jsme se shodli, že stávající výmalba a výzdoba třídy se nám nelíbí a jelikož i prostředí dělá hodně, rozhodli jsme se s tím něco udělat. Slovo dalo slovo a na pátek 17.2. byl stanoven den, kdy se po vyučování sešli někteří žáci, jejich rodiče a pan třídní učitel v pracovním oblečení, vybaveni malířským náčiním a dobrou náladou, ve třídě a pustili se do práce. Všichni se dali do díla s nadšením a díky perfektní spolupráci se podařilo, že v sobotu odpoledne bylo hotovo a žáci se po jarních prázdninách vrátili do útulnější modrobíle laděné třídy. 

Touto cestou děkujeme za pomoc rodičům - mamince Emy Pomichálkové, Marina Kotrby, otce Marka a Terky Krupičkových, Jany Vokounové, kteří se osobně zapojii do malování třídy, či nám jako formu pomoci poslali výborný oběd - rodiče Vojty Poddaného.

Zároveň uznání patří i žákům, kteří proměně třídy věnovali svůj volný čas - Viki Pečenkové, Emě Pomichálkové, Martinu Kotrbovi, Vojtěchu Pitrovi, Rudovi Schulzovi, Janě Vokounové, Vojtovi Poddanému, Kubovi Zajícovi a kamarádce Naty Lokajové z páté třídy.

Doufáme, že všichni žáci si budou vážit práce svých kamarádů a rodičů a o třídu budou pečovat, aby jim takto dlouho vydržela. Věříme, že ve třídě, která nyní vypadá podle našich představ se nám bude lépe učit i tvořit lepší třídní život.

Dokumentaci z proměny naší třídy můžete zhlédnout ve videu pod tímto odkazem: 

https://www.canva.com/design/DAFbfT6Bxpc/ckxziEWYhJXsXwT9HzhiJg/watch?utm_content=DAFbfT6Bxpc&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Galerie