Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

4.A na Společné cestě

  • Mgr. Šárka Krupičková

Vloženo: 14. říjen 2019 v 0:08

Zobrazeno: 158×

Projekt pro 4.ročníky ZŠ

    Také děti ze IV.A se od konce září účastnily projektu SPOLEČNÁ CESTA, určeného všem žákům 4. ročníků kutnohorských ZŠ. Poprvé jsme se sešli u nás ve škole při workshopu. Pomocí zajímavých her a aktivit jsme lépe poznávali sami sebe, ale i ostatní. Zkusili jsme si být i někým jiným a podívat se tak na věci z jiného úhlu.

     Druhé setkání se konalo na hřišti u haly Bios. Tam jsme se potkali s ostatními čtvrťáky z dalších kutnohorských škol. V různě složených družstvech jsme procházeli jednotlivá stanoviště, kde jsme díky vzájemné spolupráci plnili stanovéné úkoly - např. postavení stanu, chůze v terénu poslepu s navigátorem, rozmotání se z pavučiny, třínohý fotbal... Den plný zábavy, her, ale i poučení a nových zážitků!!!

     Poslední setkání proběhlo opět ve škole. Hledali jsme odpovědi na to, co jsou rovné příležitosti, předsudek či diskriminace. Potom už každý sám za sebe zhodnotil, jaký měl celý projekt význam a zda ho někam posunul.

     Celý projekt byl skvěle připravený, perfektně zorganizovaný, lektorky báječné...! Moc děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli - MAP Kutnohorsko, Středisko Racek a Centum Maják (Oblastní charita Kutná Hora), DDM Kutná Hora, NZDM Archa (Dítě a Kůň, z. s.), NZDM Klubus, TJ Sparta Kutná Hora, Junák (český skaut, z. s.)

Galerie