Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Prvňáčci - návštěva předškoláků a Veselé zoubky

  • Mgr. Renata Křížová

Vloženo: 10. března v 12:27

Prvňáčci - návštěva předškoláků a Veselé zoubky

Prvňáčci absolvovali tento týden hned 2 hezké akce - středu věnovali preventivnímu programu Veselé zoubky a ve čtvrtek uvítali ve svých třídách vzácnou návštěvu - předškoláky z Mateřské školy Sedmikráska.

 

Ve středu jsme si udělali v 1. B projektový den s preventivním programem Veselé zoubky. Povídali jsme si o tom, jaké potraviny jsou pro zoubky zdravé, jak se mají zuby správně čistit. Podívali jsme se na video, jak o své zoubky pečuje Hurvínek a vyrobili jsme obrázky se zuby i zubní pastou:)

Ve čtvrtek nás ve třídě navštívili předškoláci z Mateřské školky Sedmikráska. Děti se společně naučily 2 říkanky - O jaru a O myšce, procvičily si společně písmena, počítání i geometrické tvary. Předškoláci si vyrobili a odnesli domů na památku myšky, které s pomocí našich prvňáčků poskládali a slepili z geometrických tvarů

Naši prvňáčci si zaslouží velkou pochvalu za to, jak krásně se předškoláků ujali a jak jim při hodině pomáhali, předškoláci dostali svou první velkou jedničku na tabuli a jistě se již těší na nástup do 1. třídy. 

Galerie