Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Okresní kolo chlapci 8. - 9. ročník - florbal

Vloženo: 3. prosince 2012

Zobrazeno: 4567×

Dnes se odehrálo ve sportovní hale BIOS okresní kolo ve florbale chlapců, 8. - 9. ročník.

Do okresního kola se z celkem 15 škol probojovalo pět nejlepších, mezi nimi nechyběla ani ta naše.

V prvním zápase si naši reprezentanti poradili s přehledem se ZŠ Žehušice 5:0. Ve druhém zápase už čekal naši školu o dost kvalitnější soupeř a to ZŠ Uhlířské Janovice. Sice jsme brzo vedli 2:0, ale poté jsme přestali důsledně bránit a soupeř vyrovnal, aby toho nebylo málo 20 sekund před koncem zápasu se trefil soupeř ještě jednou a my prohráli 2:3.

Ve třetím zápase nás čekal soupeř z Čáslavi a to ZŠ Sadová. Soupeř vydržel vzdorovat jen první polovinu zápasu a poté odešel poražen 5:2.

V posledním zápase nám k postupu stačil pouze bod, ale na ten jsme hrát nechtěli. Soupeřem nám byl tradiční rival ZŠ TGM Kutná Hora.

Dlouho to vypadalo, že zápas skončí bez branek, ale necelé tři minuty před koncem se soupeři podařilo vstřelit branku a naše škola byla najedou bez postupu. Naštěstí se zadařila hra bez brankáře a kapitán Šimůnek necelé dvě minuty před koncem srovnal a naše škola, díky tomu postoupila do krajského kola.

Školu reprezentovali: Foršt, Vániš - Turkovský, Míča - Pavlík, Fišar - Vojtíšek, Šimůnek (C), Kačerovský - Brabec, Junek, Secký.