V rámci posledních dnů školního roku si 8. a 9. ročníky zahrály basketbal. Výsledky nejsou tak důležité, důležitější je chuť si zasportovat a udržovat tradici dobrého basketbalu na naší škole. Pro úplnost jen dodávám, že zvítězili chlapci z devítek a dívky z osmiček.
Krajské kolo - Pohár rozhlasu

Vloženo: 7. června 2007

Zobrazeno: 6439×

Již minulý rok se naše škola probojovala do krajského kola, které se koná ve Staré Boleslavi a letos to zopakovali naši starší žáci.
Dětský den

Dětský den

Vloženo: 4. června 2007

Zobrazeno: 6478×

Dětský den je každoročně na naší škole ve znamení sportu, ani letos tomu nebylo jinak.
Počasí nám přálo a některé výkony opravdu stojí za zveřejnění.
Pohár rozhlasu

Vloženo: 25. května 2007

Zobrazeno: 5862×

Soutěžní klání v atletických dispiclínách, probíhalo opět v Čáslavi a to 22. - 23.5., v teplém a dusném počasí přesto padaly dobré výkony.
Atletický čtyřboj 2007

Vloženo: 4. května 2007

Zobrazeno: 6212×

V uterý a ve středu, to jest 2.5. - 3.5. probíhalo v areálu Vodranty Čáslav, sportovní klání v atletickém čtyřboji.
Minifotbal 2007

Zobrazeno: 6250×

V Kutné Hoře se 24.4. konalo městské kolo v minifotbale.
Plavecko - běžecký pohár 2007 v Kutné Hoře

Vloženo: 27. dubna 2007

Zobrazeno: 6274×

Ve středu 25.4. proběhl duatlon, kterého se naše škola zúčastnila poprvé ve své historii a i přestože to byl náš první start v této soutěži, rozhodně jsme se neztratili.
Okresní kolo basketbalu - dívky

Vloženo: 29. března 2007

Zobrazeno: 4720×

Okresní kolo basketbalu dívek proběhlo 28.03.07 také na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře. Naše dívky tentokrát nezaváhaly a zvítězily. Gratulujeme. Bližší informace podává naše reprezentantka Šárka Charvátová.
Okresní kolo basketbalu - chlapci

Zobrazeno: 4771×

Okresní kolo basketbalu chlapců se konalo 27. 3. 2007 v tělocvičně Gymnázia Jiřího Ortena v Kutné Hoře. Našim chlapcům se nepodařilo obhájit loňské prvenství, ale přesto se v okresním kole neztratili. Děkujeme za stříbrnou medaili. Bližší informace zde.
Městské kolo v košíkové dívek

Mgr. Pavel Mačina

Vloženo: 23. února 2007

Zobrazeno: 4555×

Výsledky městského kola v basketbale dívek ...
Městské kolo v košíkové chlapců

Vloženo: 22. února 2007

Zobrazeno: 4669×

Výsledky městského kola v košíkové chlapců...
Dětská školní olympiáda

Vloženo: 16. února 2007

Zobrazeno: 4585×

Krátké info o nejúspěšnější škole v roce 2006.
Sálová kopaná

Zobrazeno: 3853×

7.11. 2006 Se v hale Bios v Kutné Hoře konalo okresní finále v sálové kopané a naši borci nemohli samozřejmě chybět.