Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

  • Mgr. Jaroslava Drabešová

Vloženo: 5. června v 11:55

Platnost do: 1. září v 23:59

Zobrazeno: 553×

Milí rodiče budoucích prvňáčků,

velmi nás to mrzí, ale vzhledem k současné situaci a dodržení hygienických podmínek pro výuku musíme letošní schůzku v červnu oželet.

Každopádně se na děti moc těšíme:

ve třídě I.A paní učitelka Mgr. Šárka Krupičková,

ve třídě I.B paní učitelka Mgr. Martina Bendová,

ve třídě I.C paní učitelka Mgr. Hana Valoušková.

Máme pro budoucí žáčky připravené učebnice, pracovní sešity, písanky, základní výtvarné a psací potřeby. To vše samozřejmě dostanou děti v 1. třídě zdarma.

Rodiče připraví (pokud tak už neudělali) aktovky, přezůvky, penál, pastelky, oblečení, obutí a pytlíky na tělocvik - na ven a do tělocvičny. Další Vám doplní paní učitelky na prvních třídních schůzkách.

První schůzka paní učitelek s rodiči proběhne 1. září 2020 ve 14.00 hod. Prosím rodiče, aby si na první schůzku přinesli rodný list svého dítěte, abychom provedli kontrolu údajů.

Nástup žáčků do školy bude 1. září 2020 v 8.00 v hale školy, kde je přivítá pěvecký sbor Palášek, vedení města a školy, paní učitelky a paní vychovatelky ze školní družiny. Pak půjdou s třídními učitelkami do tříd.

Do školní družiny se můžete přihlašovat už během června 2020, na obědy doporučujeme poslední srpnový týden, přímo v jídelně, protože jídelna je samostatný právní subjekt s vlastním ředitelstvím.

Přihlášky do ŠD jsou ke stažení na webových stránkách školy, záložce "Formuláře", v  tištěné podobě před hlavním vchodem do školy.
Řádně vyplněné /vyjma odchodů/a podepsané přihlášky  pošlete naskenované elektronicky na adresu: druzinapalachovka@seznam.cz nebo vhoďte do schránky  školy, popř. osobně přineste na třídní schůzku 1. září 2020.
Případné dotazy k organizaci ŠD na tel.č.: 739 045 953 nebo pište na e-mail: druzinapalachovka@seznam.cz

Rodičům, kteří žádají odklad nebo předčasný nástup ke školní docházce, připomínám, že k žádosti je potřeba přiložit doporučení poradenského zařízení a dětského lékaře.

Kvůli omezenému provozu školy zasílejte prosím případné dotazy elektronicky na adresu:

skola@zsjp.kutnahora.cz

Děkujeme a přejeme všem krásné letní dny!

Za všechny

                                        Mgr. Jaroslava  Drabešová, ředitelka školy