Tak už je tu EDISON !

Vloženo: 6. února 2017

Klikněte zde
Dnes 6. února jsme přívítali naše studenty v hale školy.Naši mladí Edisoni nám řekli pár slov o sobě a na mapě nám ukázali jejich zemi. Asistenti, kteří jsou vítězové školního kola anglické olympiády, jim předali malé dárečky o Kutné Hoře. Budou se o ně starat celý týden, ale již dnes se perfektně předvedli.Školní sbor zazpíval 3 lidové písničky. Po rozloučení s celou školou následovala krátká prezentace o Kutné Hoře od Štěpánky Neumanové. Od 2. vyučovací hodiny probíhaly workshopy. Odpoledne jsme vyrazili s asistenty a několika žáky na informativní vycházku městem zakončenou prohlídkou chrámu sv.Barbory. Po náročném dni si pochutnali na bramborovém salátu s kuřecím řízkem Další foto můžete na stránkách školy či facebooku. Těšíme se, co bude dál.